App Store Google Play

Викрадена лікарем школярка всі 15 днів молилася, висячи на хресті

07.08.2012 08:31
Викрадена лікарем дівчина розповіла, що намагалася докричатися з підвалу, де її тримав нелюд, а на 15-тий день з останніх сил почала бити палицею у стелю. Ці звуки почув сторож гаражів, тому викрадач був змушений її випустити, йдеться в сюжеті ТСН.

Сам 30-річний сімейний лікар пояснює свої дії раптовим затьмаренням. "Коли я оговтався, не знав, що зробити, щоб і вона вижила, і мені нічого не було", - розповів чоловік.

Нагадаємо, у містечку Тернівка на Дніпропетровщині сімейний лікар напав на 16-річну школярку. Він просто на вулиці зв'язав їй руки та ноги скотчем і відвіз у гараж у багажнику своєї автівки. У підвалі він прив'язав дівчину до дерев'яної хрестовини і тримав так два тижні.

Весь цей час зниклу дівчинку розшукувала родина та вся міліція району, але й сліду її ніде не було. Мама дівчини розповіла, коли Тетяна з'явилася, її ледве впізнали.

"Як дистрофік. Я думала, що вона доживає останні хвилини. Вона навіть говорити не могла. Потім розказала, що весь час молилась", - поділилася мати.

Чоловіка затримали того ж дня. Лікар, який у всьому зізнався, на часі знаходиться у СІЗО. Натомість, каже брат постараждалої, мешканці містечка почали звинувачувати саму жертву.

"Терапевт, його у 30-тисячному місті усі знають. Двоє дітей. Жінка - завідувач відділення. Він - хороший лікар. Тому люди не вірять, що таке могло статися", - розповів брат Тетяни.

Проти лікаря порушили вже дві кримінальні справи. За викрадення та зґвалтування неповнолітньої йому загрожує до 12 років позбавлення волі. Сама ж дівчина нині вдома. Вона схудла на шість кілограмів, ледве ходить і потребує тривалої психологічної реабілітації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...