App Store Google Play

Україна першою в світі збудувала випробувальний космодром у мегаполісі

06.08.2012 09:29

У Дніпропетровську, на базі заводу «Дніпроважмаш», збудували випробувальний комплекс «Сухий космодром». Про це у п'ятницю повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

За даними з прес-служби, спорудження космодрому тривало два роки. Випробувальний комплекс «Сухий космодром» є повнорозмірною копією, аналогом стартової споруди космодрому «Алкантара» у Бразилії.

За даними з прес-служби, наразі на ньому проводять перші випробування агрегатів, що були виготовлені на самому підприємстві, а з серпня розпочнуть комплексні випробування іншого обладнання для космічних запусків.

Технологічне обладнання після випробування на цьому комплексі відправлятимуть на бразильський космодром «Алкантара». Випробувальний комплекс, за словами творців, так і замислювався - для пробних пусків, відпрацювання агрегатів і систем, які братимуть участь запуску космічних ракет у Бразилії.

У п'ятницю на космодромі також побували міністр науки, технологій та інновацій Бразилії Марко Антоніо Раупп, президент Бразильського космічного агентства Жозе Раймундо Брага Коельо, посол Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз де Мелло, голова Національного космічного агентства України Юрій Алєксєєв.

Відзначимо, що зазвичай космодроми будують у віддалених куточках планети через високу радіацію і небезпеку падіння ракет на мирне населення під час невдалого старту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...