App Store Google Play

Україна першою в світі збудувала випробувальний космодром у мегаполісі

06.08.2012 09:29

У Дніпропетровську, на базі заводу «Дніпроважмаш», збудували випробувальний комплекс «Сухий космодром». Про це у п'ятницю повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

За даними з прес-служби, спорудження космодрому тривало два роки. Випробувальний комплекс «Сухий космодром» є повнорозмірною копією, аналогом стартової споруди космодрому «Алкантара» у Бразилії.

За даними з прес-служби, наразі на ньому проводять перші випробування агрегатів, що були виготовлені на самому підприємстві, а з серпня розпочнуть комплексні випробування іншого обладнання для космічних запусків.

Технологічне обладнання після випробування на цьому комплексі відправлятимуть на бразильський космодром «Алкантара». Випробувальний комплекс, за словами творців, так і замислювався - для пробних пусків, відпрацювання агрегатів і систем, які братимуть участь запуску космічних ракет у Бразилії.

У п'ятницю на космодромі також побували міністр науки, технологій та інновацій Бразилії Марко Антоніо Раупп, президент Бразильського космічного агентства Жозе Раймундо Брага Коельо, посол Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз де Мелло, голова Національного космічного агентства України Юрій Алєксєєв.

Відзначимо, що зазвичай космодроми будують у віддалених куточках планети через високу радіацію і небезпеку падіння ракет на мирне населення під час невдалого старту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...