App Store Google Play

Україна першою в світі збудувала випробувальний космодром у мегаполісі

06.08.2012 09:29

У Дніпропетровську, на базі заводу «Дніпроважмаш», збудували випробувальний комплекс «Сухий космодром». Про це у п'ятницю повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

За даними з прес-служби, спорудження космодрому тривало два роки. Випробувальний комплекс «Сухий космодром» є повнорозмірною копією, аналогом стартової споруди космодрому «Алкантара» у Бразилії.

За даними з прес-служби, наразі на ньому проводять перші випробування агрегатів, що були виготовлені на самому підприємстві, а з серпня розпочнуть комплексні випробування іншого обладнання для космічних запусків.

Технологічне обладнання після випробування на цьому комплексі відправлятимуть на бразильський космодром «Алкантара». Випробувальний комплекс, за словами творців, так і замислювався - для пробних пусків, відпрацювання агрегатів і систем, які братимуть участь запуску космічних ракет у Бразилії.

У п'ятницю на космодромі також побували міністр науки, технологій та інновацій Бразилії Марко Антоніо Раупп, президент Бразильського космічного агентства Жозе Раймундо Брага Коельо, посол Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз де Мелло, голова Національного космічного агентства України Юрій Алєксєєв.

Відзначимо, що зазвичай космодроми будують у віддалених куточках планети через високу радіацію і небезпеку падіння ракет на мирне населення під час невдалого старту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...