App Store Google Play

Томенко вимагає об'єктивного розслідування вбивства Гончаренка

06.08.2012 18:18

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко направив звернення Міністру  внутрішніх справ України Віталію Захарченку стосовно вбивства відомого українського еколога Володимира Гончаренка. Про це повідомили у прес-службі партії «Батьківщина».

Нагадаємо, 1 серпня у Дніпропетровську Володимира Гончаренка було жорстоко побито. Від отриманих травм відомий український еколог, керівник громадського руху України "За право громадян на екологічну безпеку" 4 серпня помер в лікарні. 

Микола Томенко нагадав, що за чотири дні до побиття, 27 липня, Володимир Гончаренко дав прес-конференцію, на якій озвучив інформацію про знаходження у Саксаганському районі м. Кривий Ріг 180 тонн хімічно забрудненого і радіоактивного металобрухту.

Колеги та громадськість однозначно пов'язують вбивство еколога з його професійною, екологічною та громадською діяльністю. За інформацією у ЗМІ, Володимир Іванович неодноразово отримував погрози з боку невідомих.

«В Україні стали непоодинокими випадки побиття та смерті журналістів через їх професійну діяльність, але вбивство активного громадського діяча та еколога  - це кричущий прецедент в український практиці, який означає, що влада довела країну до авторитарного  корумпованого режиму», - заявив Томенко.

Зважаючи на таку ситуацію, Заступник Голови Парламенту звернувся до  Міністра МВС  Віталія Захарченка з вимогою провести оперативне, всебічне та об'єктивне розслідування справи про вбивство еколога Володимира Гончаренка, а також  поінформувати громадськість про його результати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...