App Store Google Play

Томенко вимагає об'єктивного розслідування вбивства Гончаренка

06.08.2012 18:18

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко направив звернення Міністру  внутрішніх справ України Віталію Захарченку стосовно вбивства відомого українського еколога Володимира Гончаренка. Про це повідомили у прес-службі партії «Батьківщина».

Нагадаємо, 1 серпня у Дніпропетровську Володимира Гончаренка було жорстоко побито. Від отриманих травм відомий український еколог, керівник громадського руху України "За право громадян на екологічну безпеку" 4 серпня помер в лікарні. 

Микола Томенко нагадав, що за чотири дні до побиття, 27 липня, Володимир Гончаренко дав прес-конференцію, на якій озвучив інформацію про знаходження у Саксаганському районі м. Кривий Ріг 180 тонн хімічно забрудненого і радіоактивного металобрухту.

Колеги та громадськість однозначно пов'язують вбивство еколога з його професійною, екологічною та громадською діяльністю. За інформацією у ЗМІ, Володимир Іванович неодноразово отримував погрози з боку невідомих.

«В Україні стали непоодинокими випадки побиття та смерті журналістів через їх професійну діяльність, але вбивство активного громадського діяча та еколога  - це кричущий прецедент в український практиці, який означає, що влада довела країну до авторитарного  корумпованого режиму», - заявив Томенко.

Зважаючи на таку ситуацію, Заступник Голови Парламенту звернувся до  Міністра МВС  Віталія Захарченка з вимогою провести оперативне, всебічне та об'єктивне розслідування справи про вбивство еколога Володимира Гончаренка, а також  поінформувати громадськість про його результати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...