App Store Google Play

Дніпропетровщина відмовилась від запорізької свинини

06.08.2012 17:28

Дніпропетровська область з понеділка, 6 серпня, заборонила ввезення свійських і диких свиней, сирого м`яса свиней, усіх видів м`ясних продуктів тваринного походження, кормів тощо з території Запорізької області, де виявлено вірус африканської чуми свиней.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Любович. За його словами, відповідне розпорядження підписав голова ОДА Олександр Вілкул.

Любович додав, що було прийняте рішення перевести свинокомплекси і свиноферми Дніпропетровської області в закритий режим роботи, що передбачає спеціальний санітарний режим, обмеження доступу населення до комплексів, санітарну обробку робітників і транспорту.

Крім того, на кордоні області здійснюватиметься контроль за транспортом, що перевозить худобу, м`ясопродукти і корми для худоби.

Також у Дніпропетровській області посилено акцент на інформуванні населення, організацій у сфері торгівлі, громадського харчування, туризму і транспорту про небезпеку збудника африканської чуми свиней і недопущення її занесення з сусіднього регіону.

Експерти вважають, що ймовірним джерелом інфекції могло стати завезення відпочивальниками з Російської Федерації збудника хвороби з харчовими продуктами тваринного походження.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...