App Store Google Play

Дніпропетровщина відмовилась від запорізької свинини

06.08.2012 17:28

Дніпропетровська область з понеділка, 6 серпня, заборонила ввезення свійських і диких свиней, сирого м`яса свиней, усіх видів м`ясних продуктів тваринного походження, кормів тощо з території Запорізької області, де виявлено вірус африканської чуми свиней.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Любович. За його словами, відповідне розпорядження підписав голова ОДА Олександр Вілкул.

Любович додав, що було прийняте рішення перевести свинокомплекси і свиноферми Дніпропетровської області в закритий режим роботи, що передбачає спеціальний санітарний режим, обмеження доступу населення до комплексів, санітарну обробку робітників і транспорту.

Крім того, на кордоні області здійснюватиметься контроль за транспортом, що перевозить худобу, м`ясопродукти і корми для худоби.

Також у Дніпропетровській області посилено акцент на інформуванні населення, організацій у сфері торгівлі, громадського харчування, туризму і транспорту про небезпеку збудника африканської чуми свиней і недопущення її занесення з сусіднього регіону.

Експерти вважають, що ймовірним джерелом інфекції могло стати завезення відпочивальниками з Російської Федерації збудника хвороби з харчовими продуктами тваринного походження.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...