App Store Google Play

Прокуратура перевірила виші. Результат - кримінальні справи

03.08.2012 11:09

Упродовж всієї вступної кампанії обласна прокуратура активно перевіряла виші на чесність та вишукувала випадки корупції і хабарництва.
Традиційно, фактів цих не бракувало: правоохоронці зафіксували факти невідповідності правил прийому до навчальних закладів типовим умовам прийому, несвоєчасного початку прийому документів від вступників, порушення встановленого порядку відрахування та поновлення на навчання студентів, тощо.

Так, прокуратурою Дзержинського району Кривого Рогу розслідувано та наприкінці червня направлено до суду дві кримінальні справи за обвинуваченням доцентів кафедри одного з вищих навчальних закладів міста у одержанні хабара в значному розмірі (ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України).

Зазначені особи протягом квітня - травня одержали 700 та 650 доларів хабара відповідно від студентів цього ж навчального закладу за успішну здачу курсових робіт останніх. Обом доцентам обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.
Наразі справи перебувають в провадженні Дзержинського райсуду Кривого Рогу.

У липні 2012 року прокуратурою Інгулецького району того ж самого Кривого Рогу внесено подання на усунення порушень, виявлених в ході перевірки Інгулецького технікуму Криворізького національного університету. Правоохоронці виявили несвоєчасне внесення відомостей до Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо переліку напрямів (спеціальностей), за якими вищий навчальний заклад оголошує прийом на навчання. Крім того, відсутня інформація щодо кількості місць, які виділені для вступу поза конкурсом та за цільовим прийомом. У порушення діючого законодавства станом на 4 липня 2012 року прийом заяв та документів від вступників на навчання на основі базової або повної загальної середньої освіти не розпочато.

Новомосковська міжрайонна прокуратура реагувала на порушення, виявлені під час перевірки Новомосковського технікуму Національної металургійної академії України. Із навчального закладу відраховано чотирьох неповнолітніх студентів без погодження зі службою у справах дітей Новомосковської міськради.

За результатами прокурорських перевірок порушено 3 кримінальні справи, внесено 10 документів прокурорського реагування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...