App Store Google Play

Прокуратура перевірила виші. Результат - кримінальні справи

03.08.2012 11:09

Упродовж всієї вступної кампанії обласна прокуратура активно перевіряла виші на чесність та вишукувала випадки корупції і хабарництва.
Традиційно, фактів цих не бракувало: правоохоронці зафіксували факти невідповідності правил прийому до навчальних закладів типовим умовам прийому, несвоєчасного початку прийому документів від вступників, порушення встановленого порядку відрахування та поновлення на навчання студентів, тощо.

Так, прокуратурою Дзержинського району Кривого Рогу розслідувано та наприкінці червня направлено до суду дві кримінальні справи за обвинуваченням доцентів кафедри одного з вищих навчальних закладів міста у одержанні хабара в значному розмірі (ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України).

Зазначені особи протягом квітня - травня одержали 700 та 650 доларів хабара відповідно від студентів цього ж навчального закладу за успішну здачу курсових робіт останніх. Обом доцентам обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.
Наразі справи перебувають в провадженні Дзержинського райсуду Кривого Рогу.

У липні 2012 року прокуратурою Інгулецького району того ж самого Кривого Рогу внесено подання на усунення порушень, виявлених в ході перевірки Інгулецького технікуму Криворізького національного університету. Правоохоронці виявили несвоєчасне внесення відомостей до Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо переліку напрямів (спеціальностей), за якими вищий навчальний заклад оголошує прийом на навчання. Крім того, відсутня інформація щодо кількості місць, які виділені для вступу поза конкурсом та за цільовим прийомом. У порушення діючого законодавства станом на 4 липня 2012 року прийом заяв та документів від вступників на навчання на основі базової або повної загальної середньої освіти не розпочато.

Новомосковська міжрайонна прокуратура реагувала на порушення, виявлені під час перевірки Новомосковського технікуму Національної металургійної академії України. Із навчального закладу відраховано чотирьох неповнолітніх студентів без погодження зі службою у справах дітей Новомосковської міськради.

За результатами прокурорських перевірок порушено 3 кримінальні справи, внесено 10 документів прокурорського реагування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...