App Store Google Play

Обласна влада звільнила Укрпошту від орендної плати й дала грошенят

03.08.2012 13:38

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул, голова обласної ради Євген Удод та генеральний директор українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» Оксана Плотнікова підписали Меморандум, згідно з яким обласна влада надає пільгові ціни на оренду комунального майна для розміщення підприємств «Укрпошти», допомагає в реконструкції відділень та встановленні нових поштових скриньок жителям регіону.

«Укрпошта є надійним партнером обласної влади у наданні соціальних послуг жителям регіону. У рамках Соціальних Ініціатив нашого Президента Віктора Федоровича Януковича УДППЗ «Укрпошта» здійснює виплати соціальної допомоги інвалідам та малозабезпеченим громадянам, забезпечує зв'язок з найвіддаленішими селами області, проводить безкоштовну доставку телетюнерів та надає багато інших послух для комфортного життя громадян. Працівникам поштового зв'язку довіряють, їх поважають та цінують у кожній родині. Обласна влада надає підтримку Укрпошті, щоб зберегти добрі традиції листування на Дніпропетровщині та в Україні», - сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, для заміни та встановлення абонентських поштових шаф у м. Дніпропетровську та м. Кривому Розі з обласного бюджету комунальним підприємствам області виділено близько 3,5 млн грн. Це одна з найбільших сум, які виділені на розвиток поштового зв'язку серед регіонів України. На виділені кошти буде придбано та встановлено більше 25 тис абонентських скриньок у Дніпропетровську та близько 17 тис - у м. Кривому Розі. Це дасть змогу значно поліпшити умови праці листонош, підвищити якість надання послуг споживачам, забезпечити таємницю листування та схоронність поштових відправлень.

У рамках заохочення Укрпошти обласною владою зщодо "підвищення ефективності роботи в літньо-осінній період" на основі рішень органів місцевого самоврядування Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» сплачує за оренду 186 приміщень під відділення поштового зв'язку орендну плату у розмірі 1 грн на рік за кожне приміщення. Це дозволяє значно зменшити витрати Укрпошти, що в свою чергу утримує стабільні та доступні ціни на послуги поштового зв'язку для жителів Дніпропетровщини.

Районними радами надано приміщення для заміни непридатних до експлуатації для 11 відділень поштового зв'язку, надано допомогу в реконструкції систем опалення 2 відділень поштового зв'язку, проведено капітальні ремонти поштових відділень Дніпропетровського району.

«Обласна влада веде системну роботу з жителями багатоквартирних будинків, членами ЖБК, ОСББ, будинками, де створені комітети зі збереження скриньок. Ми стимулюємо громадянську відповідальність людей, підтримуємо їх у турботі про стан їх будинків, під'їздів та поштових скриньок», - сказав Євген Удод.

Генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Оксана Плотнікова подякувала губернатору Дніпропетровщини за підтримку поштової галузі на Дніпропетровщині.

«Поштове підприємство має надійну підтримку на державному рівні, яка знаходить своє продовження у регіонах. Ми вдячні губернатору Дніпропетровщини Олександру Вілкулу за розуміння важливих питань розвитку поштового зв'язку та допомогу регіональній мережі «Укрпошти»», - сказала Оксана Плотнікова.

Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» є одним з найбільших філіалів національного оператора поштового зв'язку. Її розгалужена мережа нараховує 2 Поштамти-Центри поштового зв'язку, 6 Центрів поштового зв'язку, у складі яких 658 відділень поштового зв'язку, в т. ч. 284 міських, 357 сільських, 17 пересувних ВПЗ. Всього працюючих по дирекції - 5911 чол.

У багатоповерхових будинках області нараховується майже 615 тис. абонентських скриньок, у тому числі по м. Дніпропетровськ - 193 тис., по м. Кривий Ріг - 173 тис. На виділені кошти із обласного бюджету у розмірі 3 350 тис. грн. можна буде придбати та встановити 25 740 абонентських скриньок у м. Дніпропетровськ, 16 866 - у м. Кривий Ріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...