App Store Google Play

Павло Лазаренко йде на вибори у Раду – однопартійці

02.08.2012 15:56
Партія «Всеукраїнського об'єднання «Громада»» братиме участь у виборах до Верховної Ради на чолі зі своїм керівником, колишнім прем'єром Павлом Лазаренком. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердив заступник голови партії Олег Оленюк.

За його словами, політрада партії рекомендувала кандидатуру Павла Лазаренка першим номером у списку партії. Остаточне затвердження цієї та інших кандидатур, зазначив він, відбудеться на з'їзді 4 серпня.

Як зазначив Олег Оленюк, пропозицію йти на вибори Лазаренко передав партійцям через одного зі своїх адвокатів у Лос-Анджелесі. За його словами, українське законодавство чітко не регламентує, хто саме може бути обраний до парламенту: хоч закон і вимагає від кандидатів проживати останні 5 років на території України, однак визначає цілу низку винятків, зокрема, для осіб, які вимушено перебували за кордоном.

«У демократичних країнах немає жодних обмежень права громадян бути обраними до представницьких органів влади. Ми виходимо з того, що українське законодавство неоднозначне і передбачає низку винятків», - сказав Радіо Свобода Олег Оленюк.

Він додав, що, як передбачається, третину виборчого списку «Громади» складатимуть керівники обласних організацій партії, до списку також увійдуть вчені та громадські діячі, зокрема, з Дніпропетровської області.

Колишнього прем'єра Павла Лазаренка у серпні 2006 року американський суд засудив до 9 років позбавлення волі за відмивання грошей. Нині він відбуває покарання у в'язниці США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...