App Store Google Play

Павло Лазаренко йде на вибори у Раду – однопартійці

02.08.2012 15:56
Партія «Всеукраїнського об'єднання «Громада»» братиме участь у виборах до Верховної Ради на чолі зі своїм керівником, колишнім прем'єром Павлом Лазаренком. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердив заступник голови партії Олег Оленюк.

За його словами, політрада партії рекомендувала кандидатуру Павла Лазаренка першим номером у списку партії. Остаточне затвердження цієї та інших кандидатур, зазначив він, відбудеться на з'їзді 4 серпня.

Як зазначив Олег Оленюк, пропозицію йти на вибори Лазаренко передав партійцям через одного зі своїх адвокатів у Лос-Анджелесі. За його словами, українське законодавство чітко не регламентує, хто саме може бути обраний до парламенту: хоч закон і вимагає від кандидатів проживати останні 5 років на території України, однак визначає цілу низку винятків, зокрема, для осіб, які вимушено перебували за кордоном.

«У демократичних країнах немає жодних обмежень права громадян бути обраними до представницьких органів влади. Ми виходимо з того, що українське законодавство неоднозначне і передбачає низку винятків», - сказав Радіо Свобода Олег Оленюк.

Він додав, що, як передбачається, третину виборчого списку «Громади» складатимуть керівники обласних організацій партії, до списку також увійдуть вчені та громадські діячі, зокрема, з Дніпропетровської області.

Колишнього прем'єра Павла Лазаренка у серпні 2006 року американський суд засудив до 9 років позбавлення волі за відмивання грошей. Нині він відбуває покарання у в'язниці США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...