App Store Google Play

На Набережній Заводській почали класти асфальт

02.08.2012 12:29

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо проведення капітального ремонту вулиці Набережна Заводська. У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак, міський голова Іван Куліченко, голова постійної комісії Дніпропетровської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів Євген Морозенко, представники підрядних будівельних організацій.

Ремонт вулиці Набережної Заводської - однієї із ключових транспортних магістралей, яка з'єднує житлові масиви Червоний камінь, Комунар, Парус та підприємства, що знаходяться у цьому районі, з центральною частиною міста, проведений на 35%. Всі роботи йдуть за графіком, зазначає прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Ремонтні роботи вулиці Набережна Заводська будуть проходити у два етапи. Перший етап передбачає заміну дорожнього покриття від Старого мосту до Кайдацького мосту (6,91 км). Загальна вартість робіт першого етапу становить 98 млн грн, з них 32,5 млн грн виділені на прохання губернатора Олександра Вілкула з державного бюджету, ще 65,5 млн грн виділені з місцевого бюджету для власної передвиборчої агітації головою постійної комісії Дніпропетровської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів Євгеном Морозенком.

Другим етапом проекту передбачено проведення капремонту від Кайдацького мосту до житлового масиву «Парус» (3,8 км). Загальна вартість робіт складе близько 77 млн грн. Проект затверджений в Укрінвестекспертизі. Наразі оголошений тендер, який буде проведений 11 серпня 2012 року.

Наразі триває перший етап ремонтних робіт - завершується демонтаж старих бортових каменів (роботи виконані на 99%), встановлення нових (95%), фрезерування асфальтобетонного покриття (90%), а також бетонування дощоприймальних колодязів (72%). Роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття виконані на 77%, а нижнього шару  - на 60%. Всі роботи ведуться без повного перекриття проїжджої частини та будуть завершені до 15 жовтня.

Нагадаємо, набережна Дніпропетровська має протяжність 20 км. Вона є найдовшою у Європі та складається з трьох частин - Набережна Заводська  (від ж/м «Парус» до Амурського мосту), Набережна ім. Леніна (від Амурського мосту до вул. 6-ої Стрілкової дивізії), Набережна Перемоги (від вул. 6-ої Стрілкової дивізії до Південного мосту).

Вже відремонтовано 4 км проїжджої частини вулиці Набережна Перемоги (від вул. Космічної до Мерефо-Херсонського мосту), якісне дорожнє покриття має Набережна ім. Леніна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...