App Store Google Play

На Набережній Заводській почали класти асфальт

02.08.2012 12:29

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо проведення капітального ремонту вулиці Набережна Заводська. У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Іван Ступак, міський голова Іван Куліченко, голова постійної комісії Дніпропетровської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів Євген Морозенко, представники підрядних будівельних організацій.

Ремонт вулиці Набережної Заводської - однієї із ключових транспортних магістралей, яка з'єднує житлові масиви Червоний камінь, Комунар, Парус та підприємства, що знаходяться у цьому районі, з центральною частиною міста, проведений на 35%. Всі роботи йдуть за графіком, зазначає прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Ремонтні роботи вулиці Набережна Заводська будуть проходити у два етапи. Перший етап передбачає заміну дорожнього покриття від Старого мосту до Кайдацького мосту (6,91 км). Загальна вартість робіт першого етапу становить 98 млн грн, з них 32,5 млн грн виділені на прохання губернатора Олександра Вілкула з державного бюджету, ще 65,5 млн грн виділені з місцевого бюджету для власної передвиборчої агітації головою постійної комісії Дніпропетровської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів Євгеном Морозенком.

Другим етапом проекту передбачено проведення капремонту від Кайдацького мосту до житлового масиву «Парус» (3,8 км). Загальна вартість робіт складе близько 77 млн грн. Проект затверджений в Укрінвестекспертизі. Наразі оголошений тендер, який буде проведений 11 серпня 2012 року.

Наразі триває перший етап ремонтних робіт - завершується демонтаж старих бортових каменів (роботи виконані на 99%), встановлення нових (95%), фрезерування асфальтобетонного покриття (90%), а також бетонування дощоприймальних колодязів (72%). Роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття виконані на 77%, а нижнього шару  - на 60%. Всі роботи ведуться без повного перекриття проїжджої частини та будуть завершені до 15 жовтня.

Нагадаємо, набережна Дніпропетровська має протяжність 20 км. Вона є найдовшою у Європі та складається з трьох частин - Набережна Заводська  (від ж/м «Парус» до Амурського мосту), Набережна ім. Леніна (від Амурського мосту до вул. 6-ої Стрілкової дивізії), Набережна Перемоги (від вул. 6-ої Стрілкової дивізії до Південного мосту).

Вже відремонтовано 4 км проїжджої частини вулиці Набережна Перемоги (від вул. Космічної до Мерефо-Херсонського мосту), якісне дорожнє покриття має Набережна ім. Леніна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...