App Store Google Play

В Дніпропетровську часник поборовся проти гречки

30.07.2012 09:56

В суботу активісти громадського руху ЧЕСНО вийшли на вулиці Дніпропетровська закликати городян перевірити майбутніх кандидатів на вибори до ВР за шістьма критеріями доброчесності.

Разом з ними вийшла й я, в образі медсестри, що лікує політиків вакциною чесності. Для повного антуражу не вистачало хіба що шприців, але ми компенсували це запалом та впевненістю в голосі.

Година спілкування з людьми різного віку та різних ступенів громадської відповідальності дозволила скласти такий цитатник майбутнього виборця:

•-  Ой, да разве там есть честные? Нет и никогда не будет !
- А я не буду голосовать!
-  Верните строку «Против всех, и тогда я пойду на выборы!
-  Мне не интересно.
-  А что, снова выборы? Кого? 
- Хорошее вы дело делаете, но я в это не верю.
-  Правильно! Всех их надо оттуда повыгонять!
-  Я вообще москвич и хочу жену увезти из этой страны. Она только пока не соглашается. А у вас ничего не получится. 
- А расскажите мне, кто такая Наталия Королевская? Откуда взялась?

 Не зважаючи на те, що було багато негативних відгуків про владу, нашу справу та країну в цілому, хороші моменти все одно цінніші.

Я бачила, як обурювалися й набували рішучості ті, хто почув про 3 доброчесних з 449 депутатів. Я з радістю давала листівки тим, хто казав: «А дайте, я сусідці й родичам передам!». Я прощалася словами «Слава Україні!» з російськомовним патріотом, що проти мовного законопроекту, і отримала у відповідь від нього: «Героям слава!».

Я зрозуміла: до виборця можна достукатись (шкода, стукати треба довго).

•- Девочки, а сколько вам платят?
-  Мы не за деньги.
-  А, за идею. А я вот так не могу...
- Вы голосуете, видимо, за гречку?
- Гречку не люблю, а вот макароны с сыром... ) 

А команда ЧЕСНО любить часник! Сподіваємось, його буде достатньо, аби кандидати в депутати не змогли нечесною гречкою підкупити свого виборця. Бо як довго можна голосувати за них, недостойних?

P.S. Дізнатись про громадянську ініціативу ЧЕСНО детальніше можна тут, знайти скелети в шафі кожного депутата тут, а висловити свою думку з приводу проекту - в коментарях чи на підписці.

Якщо не ти, то хто

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...