App Store Google Play

Кандидат від ПР вирішив потруїти виборців під виглядом «свята»

27.07.2012 16:32
Як йдеться в повідомленні прес-служби Дніпропетровської міської ради, 28 липня о 10.30 на пляжній зоні парку культури та відпочинку ім. Воронцова  відбудеться спортивне свято «За здоровий спосіб життя».

Про це нібито повідомили в Індустріальній районній раді. Захід відбудеться за участю першого заступника міського голови Анатолія Крупського.

На гостей свята чекатиме розважальна програма, зокрема виступи команди черлідерів «Чікі гьорлз» та гонки на парусних яхтах. Окрім того, всі бажаючі зможуть пограти у пляжний футбол та відвідати майстер-клас із сальси, який проводитимуть представники школи латиноамериканських танців «Квартира Латина». Також на присутніх чекатиме турнір з армрестлінгу, записатись на участь у якому можна буде прямо на пляжі, зазначають у райраді.

Водночас 27 липня всі міські ЗМІ розповсюдили висновок лікаря з комунальної гігієни Дніпропетровської обласної санепідемстанції В'ячеслава Зайцева. В останньому йдеться про те, що купатися на Воронцовському пляжі заборонено через несприятливий бактеріологічний рівень. Просто кажучи, через неконтрольовані викиди в Дніпро нечистот великих міст, вода в річці кишить шкідливими бактеріями.

Співставляючи два дані факти, доводиться констатувати прикрий факт: Анатолій Крупський вирішив зменшити кількість виборців у своєму окрузі, аби спростити фальсифікації на виборах за рахунок «мертвих душ».

Звичайно, представники заступника міського голови будуть виправдовувати масове отруєння людей на заході, організованому з агітаційною метою, тим, що вони не знали висновків СЕС і нічого такого не замислювали, але факт залишається фактом: влада влаштовує свято на пляжі наступного дня після закриття його санепідемстанцією. Хіба не покращення?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...