App Store Google Play

Кандидат від ПР вирішив потруїти виборців під виглядом «свята»

27.07.2012 16:32
Як йдеться в повідомленні прес-служби Дніпропетровської міської ради, 28 липня о 10.30 на пляжній зоні парку культури та відпочинку ім. Воронцова  відбудеться спортивне свято «За здоровий спосіб життя».

Про це нібито повідомили в Індустріальній районній раді. Захід відбудеться за участю першого заступника міського голови Анатолія Крупського.

На гостей свята чекатиме розважальна програма, зокрема виступи команди черлідерів «Чікі гьорлз» та гонки на парусних яхтах. Окрім того, всі бажаючі зможуть пограти у пляжний футбол та відвідати майстер-клас із сальси, який проводитимуть представники школи латиноамериканських танців «Квартира Латина». Також на присутніх чекатиме турнір з армрестлінгу, записатись на участь у якому можна буде прямо на пляжі, зазначають у райраді.

Водночас 27 липня всі міські ЗМІ розповсюдили висновок лікаря з комунальної гігієни Дніпропетровської обласної санепідемстанції В'ячеслава Зайцева. В останньому йдеться про те, що купатися на Воронцовському пляжі заборонено через несприятливий бактеріологічний рівень. Просто кажучи, через неконтрольовані викиди в Дніпро нечистот великих міст, вода в річці кишить шкідливими бактеріями.

Співставляючи два дані факти, доводиться констатувати прикрий факт: Анатолій Крупський вирішив зменшити кількість виборців у своєму окрузі, аби спростити фальсифікації на виборах за рахунок «мертвих душ».

Звичайно, представники заступника міського голови будуть виправдовувати масове отруєння людей на заході, організованому з агітаційною метою, тим, що вони не знали висновків СЕС і нічого такого не замислювали, але факт залишається фактом: влада влаштовує свято на пляжі наступного дня після закриття його санепідемстанцією. Хіба не покращення?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...