App Store Google Play

Дніпропетровське метро пройшло точку неповернення

27.07.2012 13:21
Відсьогодні у проекті будівництва Дніпропетровського метрополітену «точку неповернення» пройдено. Про це повідомив губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул під час церемонії підписання Кредитної угоди між  Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). ЄБРР відкриває кредитну лінію Україні на суму 152 млн євро для завершення будівництва метро у Дніпропетровську. Кредит надається строком на 15 років з відстрочкою виплати тіла кредиту на 4 роки. Враховуючи високу комерційну привабливість проекту ставка складає Euro LIBOR+1%, що є однією з найнижчих ставок при кредитуванні інфраструктурних об'єктів на території країн СНД.

У церемонії підписання Кредитної угоди взяли участь Міністр фінансів України Юрій Колобов, губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул, директор відділу муніципальної та транспортної інфраструктури Європейського банку реконструкції та розвитку Жан-Патрік Марке, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, начальник КП  «Дніпропетровський метрополітен»  Віктор Сітонін.

«Тепер я впевнений - Дніпропетровський метрополітен буде повністю побудовано за 4 роки», - сказав Олександр Вілкул. Вочевидь, до цього, обіцяючи завершити масштабне будівництво ще у 2015 році, обласний очільник блефував.

Міністр фінансів України Юрій Колобов відзначив, що в проекті добудови Дніпропетровського метро Уряд співпрацює з Європейським інвестиційним банком, з яким невдовзі також буде підписана угода.

«Цей проект дуже унікальний. Такими умовами, які Україна отримала в рамках кредитної угоди, не може похвалитися жодна країна світу. Тому, що це дешевий та довгий ресурс. Це ресурс, якого  потребує країна», сказав Юрій Колобов.

На сьогодні Дніпропетровський метрополітен складається з електродепо і 6 станцій - «Комунарівська», «Проспект Свободи», «Заводська», «Металургів», «Метробудівників» та «Вокзальна». Вони були побудовані ще за радянських часів. Щоб їх увести в експлуатацію, необхідно було провести лише облицювальні роботи, що було зроблено у 1995 році. А розпочате тоді будівництво трьох станцій - «Театральна», «Центральна» та «Музейна» - так і не було здійснено.

Загалом будівництво метро в Дніпропетровську триває понад 30 років, з яких більше п'ятнадцяти років - з 1995 по 2010 рік - жодних системних робіт на об'єкті не проводилося.

Відсьогодні підписано угоду про залучення 152 млн євро від ЄБРР, а до кінця 2012 року буде підписано угоду про залучення ще 152 млн євро від ЄІБ.

Надходження коштів від ЄБРР очікується на початку 2013 року. До кінця 2012 року для продовження будівельних робіт з державного бюджету Уряд виділив 50 млн грн, яких достатньо для погашення заборгованості за попередній період, підтримання в безпечному стані існуючих підземних гірничих виробок та продовження будівельно-монтажних робіт, запланованих на цей рік. Наразі замовником робіт на Дніпропетровському метрополітені є Міністерство інфраструктури України.

З 2013 року відповідно до кредитної угоди кошти ЄБРР через Міністерство фінансів України будуть перераховані на рахунок КП «Дніпропетровський метрополітен». Тендер з визначення підрядної організації для виконання будівельних робіт проводить КП «Дніпропетровський метрополітен». Компанія, яка виграє тендер, бере на себе відповідальність про те, що виконає весь обсяг робіт з будівництва трьох станцій метрополітену відповідно до кошторису. У разі, якщо компанія-підрядник вийде за межі кошторису, то різницю вона компенсує за власний кошт. Контроль за проведенням тендеру та виконанням тендерних умов під час будівництва будуть забезпечувати експерти ЄБРР.

«Усі процедури, що стосуються будівництва метрополітену, мають бути виконані максимально прозоро. Дніпропетровщина має продемонструвати світу якість робіт, що відповідають міжнародним стандартам. Адже ми реальними справами формуємо для нашого регіону та всієї України інвестиційно привабливий імідж. І наші закордонні партнери під час планування наступних проектів будуть враховувати ті результати, які ми отримаємо під час будівництва Дніпропетровського метро», - сказав Олександр Вілкул.

Зазначимо, що на сьогодні це найбільша сума запозичень від ЄБРР, яку держава залучає для реалізації такого масштабного інфраструктурного проекту.

Олександр Вілкул дав завдання створити сайт, на якому буде надаватися інформація щодо ходу робіт з будівництва Дніпропетровського метрополітену. Зокрема, на сайті можна буде ознайомитися з умовами тендеру, його результатами, інформацією щодо переможця тендеру, а також інформацію щодо ходу кожного етапу будівництва, в тому числі і пряму трансляцію будівництва через веб-камери, які будуть встановлені на будівельних майданчиках. Сайт має функціонувати українською та англійською мовами.

До кінця 2012 року мають бути проведені всі тендерні процедури з визначення підрядної організації, яка виступить основним виконавцем робіт із завершення будівництва трьох станцій Дніпропетровського метрополітену.

У рамках Кредитної угоди, яка підписана сьогодні, залучення коштів ЄБРР дасть можливість розгорнути масштабні будівельні роботи з розширення діючої лінії метрополітену. До існуючих на сьогодні 7 км «підземки» буде додано ще 4 км, які пролягатимуть під проспектом Карла Маркса. Тож заплановане розширення існуючої лінії метрополітену в центрі міста збільшить її довжину до 11 кілометрів та додасть три нові станції - «Театральна», «Центральна» та «Музейна». Нові станції мають запрацювати 2015 року. Введення в дію пускового комплексу від станції «Вокзальна» до станції «Центральна» дозволить підвищити майже в 5 разів рівень пасажироперевезень - з 13 млн пасажирів на рік до 64,2 млн пасажирів на рік, а також зробити пасажирські перевезення метрополітеном рентабельними.

Директор відділу муніципальної та транспортної інфраструктури ЄБРР Жан-Патрік Марке зазначив: «Наша мета - підтримувати розвиток в Україні чистого, ефективного і сучасного міського транспорту. Проект завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську є частиною цієї стратегії. Існуюча транспортна система більше не задовольняє потреби міста. Розвиваючи ефективний і чистий міський транспорт, ми отримуємо цілий ряд екологічних та економічних переваг, зокрема, скорочення тривалості поїздок, зменшення інтенсивності використання індивідуального автотранспорту, а також скорочення шкідливих викидів».

Про те, коли ж нарешті метробудівцям, які вже півроку працюють безкоштовно, повернуть мільйонні борги по зарплаті, всі присутні на урочистостях, промовчали.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...