App Store Google Play

Вадим Гетьман: Рішення про порядок знесення дерев не витримує критики

26.07.2012 09:43
Дніпропетровський «Фронт Змін» вимагає від влади доопрацювання рішення щодо знесення зелених насаджень у місті. Про це депутат від фракції «Фронту Змін» Вадим Гетьман заявив на черговій, 26-ій, сесії Дніпропетровської міської ради 25 липня.

На думку Вадима Гетьмана, проект рішення міськради щодо внесення змін до Порядку видалення та визначення відновної вартості зелених насаджень не витримує критики.

Як зазначив депутат, найбільшу тривогу викликає пункт цього рішення, який дозволяє знищувати зелені насадження задля «відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами». За словами представника «Фронту Змін», використавши це положення, у місті можна знести чи не половину дерев.

«Ми пропонували додати слова «згідно з ДБН (державними будівельними нормами). Це питання не враховане. Сьогодні, за цим рішенням, комісія засідає і вирішує, затіняє це дерево чи не затіняє. Я можу чітко сказати: якщо це питання вирішуватиме комісія, то половину дерев можна знести у Дніпропетровську через нібито порушення світлового режиму», - наголосив Вадим Гетьман.

Він також розкритикував пункт рішення, який стосується звільнення підприємств від сплати відновної вартості знесеного дерева у разі, якщо воно зноситься «задля благоустрою».

«Ми просили, дописати фразу «об'єкт благоустрою міськради», щоб це рішення мало відношення тільки до об'єктів комунальної власності, а не приватних підприємств. Це не було прямо прописано. Так не повинно бути, ми маємо посилатись на якісь законодавчі акти», - сказав депутат.

Він зажадав від міського голови і депутатського корпусу доопрацювання документу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...