App Store Google Play

Вадим Гетьман: Рішення про порядок знесення дерев не витримує критики

26.07.2012 09:43
Дніпропетровський «Фронт Змін» вимагає від влади доопрацювання рішення щодо знесення зелених насаджень у місті. Про це депутат від фракції «Фронту Змін» Вадим Гетьман заявив на черговій, 26-ій, сесії Дніпропетровської міської ради 25 липня.

На думку Вадима Гетьмана, проект рішення міськради щодо внесення змін до Порядку видалення та визначення відновної вартості зелених насаджень не витримує критики.

Як зазначив депутат, найбільшу тривогу викликає пункт цього рішення, який дозволяє знищувати зелені насадження задля «відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами». За словами представника «Фронту Змін», використавши це положення, у місті можна знести чи не половину дерев.

«Ми пропонували додати слова «згідно з ДБН (державними будівельними нормами). Це питання не враховане. Сьогодні, за цим рішенням, комісія засідає і вирішує, затіняє це дерево чи не затіняє. Я можу чітко сказати: якщо це питання вирішуватиме комісія, то половину дерев можна знести у Дніпропетровську через нібито порушення світлового режиму», - наголосив Вадим Гетьман.

Він також розкритикував пункт рішення, який стосується звільнення підприємств від сплати відновної вартості знесеного дерева у разі, якщо воно зноситься «задля благоустрою».

«Ми просили, дописати фразу «об'єкт благоустрою міськради», щоб це рішення мало відношення тільки до об'єктів комунальної власності, а не приватних підприємств. Це не було прямо прописано. Так не повинно бути, ми маємо посилатись на якісь законодавчі акти», - сказав депутат.

Він зажадав від міського голови і депутатського корпусу доопрацювання документу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...