App Store Google Play

Дніпропетровські депутати, які підтримали антиукраїнський закон

26.07.2012 13:01
Як повідомлялося раніше, 25 липня всупереч Регламенту Дніпропетровської міської ради, не зважаючи на протести опозиції, на сесії міськради було заслухано, включено до порядку денного й проголосоване без обговорення проекту рішення «про підтримку Дніпропетровською міською радою положень Закону України «Про засади державної мовної політики»».

Не сподіваючись отримати офіційним шляхом поіменні результати голосування за це ганебне антинародне рішення, Дніпроград провів власне розслідування. Співставивши розсадку депутатів у сесійній залі та результати голосування, було визначено тих представників громади міста, які підтримують законопроект, який навіть спікер Володимир Литвин боїться підписувати, аби не втратити легітимність.

Отже, за знищення української мови в Дніпропетровську проголосували депутати:

Куліченко .І.І - міський голова
Огнєвой М.В
Вулих А.Ю.
Грачов В.Ю
Камінський А.В.
Орел К.Є.
Ус С.І
Цибук А.М.
Гивель Я.О.
Водяний М.М.
Кушнір С.В
Кучугура М.В
Веретенніков А.В.
Волошин В.М.
Шипко О.Ф.
Царьов І.А.
Хуторськой Б.М.
Безуглий Д.Г.
Гребенюк Т.В.
Кравець І.В.
Величко О.Г.
Пшінько О.М.
Фінкова О.П.
Демідова Н.М.
Чебанов К.О.
Сакал О.Л
Дорошенко О.І.
Ніколаєв С.Є
Жадан Є.В
Турчин І.В
Скоромний М.М.
Яцуба А.В.
Бєляєв О.М.
Момот В.О.
Морозенко Є.В.
Стародуб Н.В.
Остренко С.А
Луценко Н.О
Вишневська Н.Г.
Вишневський В.О
Пилипенко А.А.
Гуфман Г.Л.
Єпіфанцева С.В.
Григорук О.П.
Ступак Л.П.
Дерновський Я.Ю
Левкін О.Я.
Кійко А.І
Юркова О.Ю.
Цурканов А.Г.
Рудкевич І.В
Зайцева І.Г
Ярошенко І.О.
Бірюк А.М.
Палагнюк Є.А
Рублівський В.Г.
Бутенко В.О
Рєзнік О.М.
Яковенко В.І.
Третьяк В.П.
Трубей В.Г.
Туршин С.А.
Собко О.М
Міносян Я.П.
Турчин О.Л.
Марчук О.М.
Попов А.В.
Тищенко Ю.Г.
Горгуль С.І.
Гризун С.І.
Романенко М.В
всі вищезгадані - фракція Партії регіонів
Убогов В.Л.
Серженко В.М.
Воробйов С.Г.
всі троє - фракція комуністів;
Бочарнікова О.В. - позафракційна, обрана за списком БЮТ.

Водночас проти порушень регламенту й підтримки Дніпропетровською міськрадою у такий спосіб суперечливого законопроекту висловилися депутати:

Грищев Д.Ф
Строменко В.В.
Кузьменко Л.М.
Зуєв М.С.
Салкоч О.Ф.
Шикуленко О.В.
Млинарич О.Б.
Примаков К.Ю.
Павелко А.В.
Жуков С.В.
Багдасарян Е.Г.
Смєльчанська О.Ю.
Солоха С.О.
Булавка Г.І.
Жуков Т.Г.
Гетьман В.А.
Курячий М.П.
Кривошеєв Є.В.

Утримався лише один депутат - Карпенко С.Р.

Водночас на момент завершення голосування серед карток, зареєстрованих у сесійній залі, вирішили не позначати свою позицію наступні депутати (або люди, уповноважені ними, адже 101 активну картку за підрахунками журналістів у залі тримали лише 88 депутатів):
Галаган О.В.
Явтушенко В.О.
Загребельний І.М.
Нача'рян Н.О.
Безбах Я.Я.
Фанигін Ю.Ю.
Петровська А.В.

Пікантності ситуації додає той факт, що Аліна Петровська - колись наймолодша депутат Дніпропетровської міськради - зняла з себе повноваження ще півроку тому. Обрана за списком «Сильної України» дівчина не погодилася вливатися у фракцію Партії регіонів й нелегкий вибір між сумлінням й партійною дисципліною зробила на користь першого. Втім, її картка була зареєстрована в залі (місце №57).

Ще пікантнішою ситуація стане вже за секунду після зафіксованого на фото моменту. Якщо за долі секунди до кінця голосування рішення підтримують 75 депутатів (зелені квадратики) і 7 не голосують (блакитні), то в підсумковому протоколі написано: 76 - «ЗА», 6 - «НЕ ГОЛОСУВАЛИ».

Можна повірити, що хтось із сімки вищезгаданих депутатів встиг натиснути зелену кнопку в останні соті долі секунди. Але небезпідставним виглядає й інше припущення: поки Аліна Петровська здобуває освіту, подорожує світом й намагається забути своє депутатство, її картка справно підтримує всілякі сумнівні рішення регіоналів.

Знаючи методи роботи дніпропетровських регіоналів, останнє припущення виглядає не таким вже й фантастичним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...