App Store Google Play

Андрій Павелко: Мовне питання – це політичні ігри

26.07.2012 11:22

«Мовне питання» - це політичні ігри й намагання відволікти увагу від економічних проблем в країні. Про це заявив керівник Дніпропетровського обласного штабу Об'єднаної опозиції «Батьківщина», голова фракції «Фронт Змін» в міськраді Андрій Павелко під час засідання чергової сесії міськради, коментуючи звернення депутатів ПР до Верховної Ради про підтримку законопроекту про державну мовну політику.

«Сьогодні звернення до Верховної Ради з мовного питання прийняте незаконно з порушенням всіх регламентних норм. В жодного з депутатів не було на руках цього рішення. Це чисто політичний піар, аби людей відволікти від економічних проблем. Ніяких обмежень російської мови не має. Не має жодних підстав, аби запровадити даний законопроект. Виникає питання наскільки наші депутати від ПР мали право висловлювати свою думку від імені городян, які несуть за собою економічні наслідки», - наголосив Андрій Павелко.

За словами голови штабу опозиції, крім того, не прораховано економічну складову запровадження даного законопроекту і хто уповноважував цих депутатів звертатися з даним зверненням до Верховної Ради?

«Впровадження цього законопроекту на загальнодержавному рівні за оцінками мінфіну і експертів обійдеться близько 17 млрд грн. В перерахунки для Дніпропетровської області це складе більше 1 млрд грн. Виникає питання з яких джерел буде фінансуватися даний законопроект? Якщо депутати звертаються з даним законопроектом, то фінансування даного законопроекту повернеться на місцеві ради», - підкреслив Андрій Павелко.

За його словами, замість виділення коштів на  мовний законопроект, ці кошти краще спрямувати на вирішення економічних проблем.

«Я переконаний, що 1 млрд грн. є куди витратити - на систему ЖКГ, щоб змінити котельні, аби була нижчою собівартість оплати за комунальні послуги населенню, чи побудувати дитячі садки, яких не вистачає, чи покращити медичне обслуговування. В нас багато в місті проблем крім мови», - відзначив депутат.

Опозиція наголошує, що це рішення депутатів ПР, а не всього депутатського корпусу. Депутати від Об'єднаної опозиції проголосували проти такого рішення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...