App Store Google Play

Власник "Тріолану" про ТВі: "чи то лижі не їдуть, чи інша причина..."

25.07.2012 09:39
Керівництво провайдера телекомунікаційних послуг "Тріолан" пояснює припинення трансляції телерадіокомпанії "Телерадіосвіт" (ТВі, Київ) і телеканалу Simon діями свого співробітника. Про це заявив на прес-конференції в Харкові директор з інновацій "Тріолану" Вадим Сидоренко.

"У п'ятницю ввечері наші інженери, намагаючись відновити канал ТВі, що з квітня не працював у Харкові та Чугуєві, не особливо вдало це зробили, таким чином, що канал пропав у всіх інших містах", - сказав він.

Сидоренко зазначив, що інженери не змогли швидко відновити мовлення каналу ТВі і включили на його частоті як тимчасову заміну канал БТБ, що входить до числа 6 цифрових каналів, що входять, за рішенням Національної ради з телебачення та радіомовлення, до складу універсальної програмної послуги.

Зі слів Сидоренка, щойно буде знайдено винного у неполадках, він буде звільнений.

Пізніше під час прес-конференції Сидоренко заявив, що винний співробітник установлений і відсторонений від роботи до з'ясування обставин події.

Сидоренко зазначив, що причина зникнення ТВі, а також Simon, у всіх 11 містах одна, але в чому вона полягає, нині невідомо.

Він зазначив, що компанія не зможе швидко відновити мовлення ТВі через широкий суспільний резонанс.

"Інженери думали, що... у понеділок вранці полагодять. А в понеділок вранці прийшли - вже такий скандал, тепер, навіть якщо вони швидко полагодять, просто повернути як було - виключити "Банківське телебачення" і включити ТВі - насправді не можна, потрібно "Банківське телебачення" залишити, а якийсь інший виключити, а який канал виключити - вони не знають, їм потрібно дати команду, а щоб дати команду, потрібно зрозуміти, з яким каналом розірвати договір", - сказав Сидоренко.

Він зазначив, що інженери зараз не підходять до станції, тому що не знають, на який канал включати ТВі, вони розбираються, що стало причиною відключення.

Сидоренко зазначив, що відновлення мовлення ТВі є пріоритетним, і всі сили працівників компанії спрямовані на його відновлення, і тільки після завершення цієї роботи вони займуться відновленням мовлення телеканалу Simon.

Президент ТМ "Тріолан" Роман Сальников заявив, що не може виключити політичні мотиви співробітника, у результаті дій якого припинено мовлення каналів.

"Тріолан" припинив мовлення регіонального телеканалу Simon 20 липня.

Раніше представники кабельної мережі "Тріолан" заявляли, що не стануть повертати канал ТВі в свій пакет, побоюючись претензій Нацради з телебачення і радіомовлення.

Як повідомлялось, TВі 20 липня заявив про припинення його трансляції в кабельній мережі "Тріолан" в 11 містах.

Це, зокрема, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Одеса, Полтава, Сімферополь, Суми, Харків, Чугуїв (Харківська область).

Замість ТВі транслюється канал БТБ, засновником якого є Національний банк.

Телеканал також зазначає, що київський "Тріолан" пояснює те, що сталося ремонтом обладнання й жодних прогнозів про строки поновлення мовлення не дає.

Українські новини

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...