App Store Google Play

Потяги Колеснікова добралися до Дніпропетровська

25.07.2012 09:14

Сьомий з 10 придбаних Україною електропоїздів виробництва Hyundai Rotem може розпочати курсувати за маршрутом Київ-Дніпропетровськ.

Про це йдеться у повідомленні Державної адміністрації залізничного транспорту України («Укрзалізниця»).

«Новий напрям, який готовий прийняти швидкісний рух, - це Київ-Дніпропетровськ, тому новий потяг, швидше за все, ходитиме до Дніпропетровська», - сказали в «Укрзалізниці». Крім того, у відомстві відзначили, що у найближчій перспективі швидкісний рух планується організувати в напрямі Київ-Одеса.

У держпідприємстві «Українська швидкісна залізнична компанія» (УШЗК), яке опікується організацією експлуатації і технічного обслуговування швидкісного рухомого складу вітчизняних і зарубіжних виробників, зазначають, що сьомий електропоїзд Hyundai прибув до Києва 24 липня і проходитиме випробування перед постановкою на маршрут.

Швидкісні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem курсують на залізницях України під брендом «Український експрес». Поставки 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів у дев'ятивагонній комплектації від Hyundai Corporation здійснюються в рамках проекту впровадження в Україні прискореного залізничного руху за контрактом, підписаним з компанією Hyundai Corporation 16 грудня 2010 року.

Електропоїзди Hyundai призначені для перевезення пасажирів з експлуатаційною швидкістю до 160 км/год на залізницях України з шириною колії 1520 мм на електрифікованих ділянках колії з постійним струмом напругою 3000 В і змінним струмом напругою 25 000 В, частотою 50 Гц.

В ході своєї експлуатації в Україні потяги продемонстрували свою непристосованість до вітчизняних умов. Не проходить тижня, аби якийсь із існуючих потягів не зупинився чи не зпричинив аварію на станції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...