App Store Google Play

Куліченко не боїться Кужель

25.07.2012 12:58
Наприкінці 26 чергової сесії Дніпропетровської міської ради депутат Вадим Гетьман (фракція «Фронт змін») звернувся до міського голови з проханням розібратися у ситуації, що склалася з Нагорним ринком, а точніше - з роботою відповідних відомств, які мали б слідкувати за дотриманням норм законодавства в цьому питанні.

За словами депутата, на жоден з трьох його запитів щодо правомірності припинення роботи приватних підприємців на ринку не було дано конкретної відповіді. Зокрема, депутата цікавило, чи повідомляла адміністрація ринку орендаторів місць про плани щодо його реконструкції за рік, як вимагає законодавство.

Цим питанням зацікавилась і відомий український політик Олександра Кужель під час зустрічі з підприємцями в ході візиту на Дніпропетровщину.

«Відтак варто чекати, що ситуація з найстарішим ринком Дніпропетровська вийде на державний рівень», - підкреслив депутат.

Іван Куліченко, в свою чергу, зауважив, що Гетьман занадто високо оцінює можливості пані Кужель, яка не є ані депутатом Верховної Ради, ані представником жодних владних органів. Тому посилатися на неї у вирішенні якихось господарських чи майнових питань - безглуздо й безперспективно.

Водночас він запевнив депутатів у тому, що події на Нагорному ринку розвиваються виключно в рамках діючого законодавства і міська влада захищає інтереси людей, не уточнивши, щоправда, яких саме. Про це Іван Іванович саркастично пообіцяв доповісти Олександрі Володимирівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...