App Store Google Play

Куліченко не боїться Кужель

25.07.2012 12:58
Наприкінці 26 чергової сесії Дніпропетровської міської ради депутат Вадим Гетьман (фракція «Фронт змін») звернувся до міського голови з проханням розібратися у ситуації, що склалася з Нагорним ринком, а точніше - з роботою відповідних відомств, які мали б слідкувати за дотриманням норм законодавства в цьому питанні.

За словами депутата, на жоден з трьох його запитів щодо правомірності припинення роботи приватних підприємців на ринку не було дано конкретної відповіді. Зокрема, депутата цікавило, чи повідомляла адміністрація ринку орендаторів місць про плани щодо його реконструкції за рік, як вимагає законодавство.

Цим питанням зацікавилась і відомий український політик Олександра Кужель під час зустрічі з підприємцями в ході візиту на Дніпропетровщину.

«Відтак варто чекати, що ситуація з найстарішим ринком Дніпропетровська вийде на державний рівень», - підкреслив депутат.

Іван Куліченко, в свою чергу, зауважив, що Гетьман занадто високо оцінює можливості пані Кужель, яка не є ані депутатом Верховної Ради, ані представником жодних владних органів. Тому посилатися на неї у вирішенні якихось господарських чи майнових питань - безглуздо й безперспективно.

Водночас він запевнив депутатів у тому, що події на Нагорному ринку розвиваються виключно в рамках діючого законодавства і міська влада захищає інтереси людей, не уточнивши, щоправда, яких саме. Про це Іван Іванович саркастично пообіцяв доповісти Олександрі Володимирівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...