App Store Google Play

Куліченко не боїться Кужель

25.07.2012 12:58
Наприкінці 26 чергової сесії Дніпропетровської міської ради депутат Вадим Гетьман (фракція «Фронт змін») звернувся до міського голови з проханням розібратися у ситуації, що склалася з Нагорним ринком, а точніше - з роботою відповідних відомств, які мали б слідкувати за дотриманням норм законодавства в цьому питанні.

За словами депутата, на жоден з трьох його запитів щодо правомірності припинення роботи приватних підприємців на ринку не було дано конкретної відповіді. Зокрема, депутата цікавило, чи повідомляла адміністрація ринку орендаторів місць про плани щодо його реконструкції за рік, як вимагає законодавство.

Цим питанням зацікавилась і відомий український політик Олександра Кужель під час зустрічі з підприємцями в ході візиту на Дніпропетровщину.

«Відтак варто чекати, що ситуація з найстарішим ринком Дніпропетровська вийде на державний рівень», - підкреслив депутат.

Іван Куліченко, в свою чергу, зауважив, що Гетьман занадто високо оцінює можливості пані Кужель, яка не є ані депутатом Верховної Ради, ані представником жодних владних органів. Тому посилатися на неї у вирішенні якихось господарських чи майнових питань - безглуздо й безперспективно.

Водночас він запевнив депутатів у тому, що події на Нагорному ринку розвиваються виключно в рамках діючого законодавства і міська влада захищає інтереси людей, не уточнивши, щоправда, яких саме. Про це Іван Іванович саркастично пообіцяв доповісти Олександрі Володимирівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...