App Store Google Play

Куліченко не боїться Кужель

25.07.2012 12:58
Наприкінці 26 чергової сесії Дніпропетровської міської ради депутат Вадим Гетьман (фракція «Фронт змін») звернувся до міського голови з проханням розібратися у ситуації, що склалася з Нагорним ринком, а точніше - з роботою відповідних відомств, які мали б слідкувати за дотриманням норм законодавства в цьому питанні.

За словами депутата, на жоден з трьох його запитів щодо правомірності припинення роботи приватних підприємців на ринку не було дано конкретної відповіді. Зокрема, депутата цікавило, чи повідомляла адміністрація ринку орендаторів місць про плани щодо його реконструкції за рік, як вимагає законодавство.

Цим питанням зацікавилась і відомий український політик Олександра Кужель під час зустрічі з підприємцями в ході візиту на Дніпропетровщину.

«Відтак варто чекати, що ситуація з найстарішим ринком Дніпропетровська вийде на державний рівень», - підкреслив депутат.

Іван Куліченко, в свою чергу, зауважив, що Гетьман занадто високо оцінює можливості пані Кужель, яка не є ані депутатом Верховної Ради, ані представником жодних владних органів. Тому посилатися на неї у вирішенні якихось господарських чи майнових питань - безглуздо й безперспективно.

Водночас він запевнив депутатів у тому, що події на Нагорному ринку розвиваються виключно в рамках діючого законодавства і міська влада захищає інтереси людей, не уточнивши, щоправда, яких саме. Про це Іван Іванович саркастично пообіцяв доповісти Олександрі Володимирівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...