App Store Google Play

Куліченко не боїться Кужель

25.07.2012 12:58
Наприкінці 26 чергової сесії Дніпропетровської міської ради депутат Вадим Гетьман (фракція «Фронт змін») звернувся до міського голови з проханням розібратися у ситуації, що склалася з Нагорним ринком, а точніше - з роботою відповідних відомств, які мали б слідкувати за дотриманням норм законодавства в цьому питанні.

За словами депутата, на жоден з трьох його запитів щодо правомірності припинення роботи приватних підприємців на ринку не було дано конкретної відповіді. Зокрема, депутата цікавило, чи повідомляла адміністрація ринку орендаторів місць про плани щодо його реконструкції за рік, як вимагає законодавство.

Цим питанням зацікавилась і відомий український політик Олександра Кужель під час зустрічі з підприємцями в ході візиту на Дніпропетровщину.

«Відтак варто чекати, що ситуація з найстарішим ринком Дніпропетровська вийде на державний рівень», - підкреслив депутат.

Іван Куліченко, в свою чергу, зауважив, що Гетьман занадто високо оцінює можливості пані Кужель, яка не є ані депутатом Верховної Ради, ані представником жодних владних органів. Тому посилатися на неї у вирішенні якихось господарських чи майнових питань - безглуздо й безперспективно.

Водночас він запевнив депутатів у тому, що події на Нагорному ринку розвиваються виключно в рамках діючого законодавства і міська влада захищає інтереси людей, не уточнивши, щоправда, яких саме. Про це Іван Іванович саркастично пообіцяв доповісти Олександрі Володимирівні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...