App Store Google Play

Дніпропетровські регіонали порушили Регламент заради закона про мову

25.07.2012 10:22

У Дніпропетровську триває 26 чергова сесія міської ради шостого скликання.

Ще навіть до формування порядку денного і до реєстрації депутатів, всупереч Регламенту та здоровому глузду, регіоналка Ірина Зайцева взяла слово і зачитала заяву місцевого осередку Партії регіонів про підтримку ухваленого в антиконституційний спосіб Закону "Про засади державноїх мовної політики".

Варто зауважити, що ані міський голова "регіонал проти волі" Іван Куліченко, ані секретар міськради регіонал Максим Романенко, ані інші депутати обурення діями депутатки не висловили, тож вона безперешкодно дочитала своє звернення.

Згодом слово взяв голова фракції ВО "Батьківщин" Максим Курячий, який закликав Куліченка не йти на порушення Регламенту і Закону, і не ставити на голосування звернення Зайцевої, яке преставляє думку лише частини депутатів - зокрема фракції ПР.

Втім, з порушенням як мінімум двох статей Регламенту власної діяльності, рішення регіоналів було включене до порядку денного. Ініціативу Зайцевої підтримали 80 дніпропетровських депутатів. 18 проголосували "проти", один утримався, а двоє з присутніх не голосували.

Зазначимо, що за усталеною практикою Дніпропетровської міської ради, подібні звернення приймаються радою до уваги без голосування.

Довідково. Витяг з Регламенту Дніпропетровської міської ради:

Стаття 50 - Наприкінці вечірнього пленарного засідання (чергового або спеціального пленарного засідання з земельних питань) відводиться необхідний час для оголошення депутатами питань, пропозицій, звернень, заяв, повідомлень, довідок, що розглядаються в порядку, установленому цим Регламентом.

Стаття 74 - Питання, віднесені до "Різного", як правило, до Порядку денного сесії не включаються. За необхідності вони можуть включатися до Порядку денного сесії у встановленому цим Регламентом порядку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...