App Store Google Play

Влада влаштувала пішохідний перехід для самогубців

24.07.2012 13:04
Минулої п'ятниці на перехресті проспекту Правди і вулиці Калинової у зв'язку з реконструкцією було зачинено підземний перехід - на реконструкцію. Про пішоходів, які перетинають жваве перехрестя також «подумали» - прямо на зупинках транспорту, в 10-20 метрах від перехрестя намалювали «зебри».

За 3 дня існування переходи уже охрестили «переходами для самогубців», адже, як виявилося, нерегульований перехід небезпечний - люди змушені кидатися під колеса.

Такі нововведення не до душі й водіям. Згідно з правилами дорожнього руху, навіть на зелене світло вони їхати не можуть, тому що повинні чекати, поки зебру полишить остання людина. Через це вже другу добу на під'їздах до перехрестя з усіх боків - більш ніж кілометрові затори.

Дивує пішохідний перехід і активіста громадського руху «Закон один для всіх» В'ячеслава: «Це перехрестя є регульованим. Тут не повинно бути зебри, тут повинна бути інша розмітка, повинні стояти в обов'язковому порядку пішохідні світлофори».

За кілька метрів від нового переходу порушників уже ловлять інспектори ДАІ. За словами Сергія Волчкова, начальника ДАІ міста, поки що з порушниками проводять тільки профілактичну роботу: «В цьому місці несе службу постійно екіпаж патрульної служби ДАІ. На сьогоднішній день розглядається питання відключення в годину пік світлофорного об'єкта на даному перехресті та встановлення режиму ручного регулювання, аби допомогти більш комфортно перетинати проїжджу частину пішоходам».

До закінчення ремонту підземного переходу пішоходам залишається бути уважнішими, а водіям, по можливості, оминати найголовнішу транспортну розв'язку лівого берега. Ризикувати життям доведеться мінімум до Дня міста - раніше комунальники з ремонтом підземного перехзоду аж ніяк не впораються.

За матеріалами 34 канал.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...