App Store Google Play

Винним у ДТП із 39 школярами визнали водія автобуса

24.07.2012 10:12
У Дніпропетровську батьки вже більше року домагаються покарання для винуватців аварії, в якій постраждали 4-класники. В травні 2011-го автобус через раптовий розрив колеса вилетів у кювет та перекинувся на дах, ідеться в сюжеті ТСН.

Тоді дивом вижили 39 дніпропетровських школярів та восьмеро дорослих, що поверталися з екскурсії на Хортицю. Половина з них потрапили до лікарень. Втім, досі жоден не отримав компенсації.

"Читати не міг, очі весь час боліли. Голова боліла. На карате припинив ходити, у футбол грати. Бігати неможна було, тільки ходити", - переповідає наслідки цієї аварії один із школярів.

Постраждалі з відкритими черепно-мозковими травмами відновлювалися цілий рік. Та ані від перевізника, ані від школи жодної допомоги не отримали.

"Я віддав до школи здорову дитину. Мені повернули дитину з травмами. Ми протягом року самі лікуємо. І ніхто нам не допомагає. Ніхто не вибачився", - обурений батько одного з хлопчиків.

Страхова компанія обіцяє дати 4 гривні за кожен день, проведений у лікарні, але тільки після суду. Правоохоронці ж навіть не визнали багатьох школярів потерпілими, бо важкість травм була недостатня.

Слідчі за рік довели, що автобус знаходився у неналежному стані. І саме з вини водія під час руху луснуло колесо. Тепер керманичу, котрому вже висунули звинувачення, загрожує до 5 років позбавлення волі.

Лише після звернення однієї з родин до прокуратури, правоохоронці призначили повторну експертизу травм дитини і додаткову перевірку, чи законно школа організовувала екскурсію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...