App Store Google Play

Регіонали проведуть позачергову сесію, коли не буде опозиції

24.07.2012 12:39

Позачергова сесія Верховної ради може відбутися 31 липня.

таку думку висловив представник президента в парламенті Юрій Мірошниченко. передає "Інтерфакс-Україна".

На прес-конференції в Дніпропетровську він сказав, що позачергова сесія - це не якась термінова необхідність чи "щось таке неймовірне", оскільки викликано воно не політичною ситуацією або ще якимись подіями.

За словами депутата, проведення позачергової сесії викликано тим, що Кабмін готує до внесення на розгляд Верховної ради цілу низку економічних та соціальних законів, які потрібно буде розглянути.

При цьому Мірошниченко також зазначив, що дата може бути відкоригована, оскільки закони, які Кабмін готує для розгляду депутатами, мають пройти розгляд у профільному комітеті та отримати експертну оцінку.

Він також сказав, що не знає, які конкретно це будуть закони , але "31 липня - це найімовірніша дата проведення позачергової сесії Верховної Ради".

Вибір регіоналів зрозумілий, адже неодноразово було оголошено, що 31 липня об'єднана опозиція проводить свій з'їзд з висування кандидатів у народні депутати.

За дивним збігом обставин Київський районний суд Харкова переніс на цю ж дату остаточний розгляд справи проти Юлії Тимошенко щодо порушень податкового та митного законодавства корпорацією ЄЕСУ в 1997-1998 роках.

Враховуючи, яким чином Партія регіонів приймає антинародні та корупційні зміни зміни до кзаконодавства, важко навіть уявити, що наприймають регіонали, коли в залі не буде опозиції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...