App Store Google Play

У Дніпропетровську маршрутка збила світлофор

23.07.2012 14:01

У неділю о 8:20 ранку на проспекті Правди в Дніпропетровську на пішохідному переході біля магазину "Океан" сталася аварія.

Маршрутне таксі маршруту 105, вискочивши на бордюр, знесло кілька секцій огорожі і врізалося в світлофор на пішохідному переході.

За словами водія, у нього прихопило серце і тому він втратив керування автомобілем. У маршрутному листі було зазначено, що водій виїхав на маршрут на початку сьомої ранку і пройшов обстеження у лікаря в АТП, це підтверджувала підпис лікаря завірена печаткою.

На місце ДТП протягом 7-8 хвилин прибула карета швидкої допомоги та екіпаж ДАІ. Водій від медичної допомоги відмовився, постраждалих серед пасажирів немає.

В події привертає увагу факт причини ДТП. Адже за словами водія, йому стало погано з серцем, але вже за дві хвилини після аварії водій, закінчивши роздавати гроші пасажирам, які покинули салон, вийшов і почав з перехожими відштовхувати маршрутку від світлофора на проїзну частину, порушуючи вимогу ПДД щодо збереження місця ДТП без змін до приїзду ДАІ. Виходить, що одразу після аварії йому стало легше і він одразу прийшов у бадьорий стан.

Фахівці, що переглянули фото й відео з місця аварії, висувають припущення, що водій у звичній для Дніпропетровська манері рахував на ходу решту й передавав гроші, через що надто пізно помітив, що автомобілі перед ним зупинилися на світлофорі. Він вирішив трощити огорожу й світлофорний стовп, аби не таранити машини попереду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...