App Store Google Play

Муніципальна гвардія як інструмент виховання дрес-коду

23.07.2012 15:40

Справжній терор по відношенню до відвідувачів Дніпропетровської міської ради влаштували 20 липня працівники місцевої «муніципальної гвардії». Більше сотні осіб не потрапили на прийом до чиновників та не змогли скористатися послугами їдальні міськради через... невідповідність дрес-коду.

Постійні відвідувачі будівлі Дніпропетровської міськради, що на центральному проспекті, стверджують, що вимоги до дрес-коду у охоронців будівлі з'являються з періодичністю раз на два-три тижні. При цьому на вимогу пояснити, хто саме й що вимагає від одягу відвідувачів, пильними гвардійцями було продемонстроване рішення виконкому, датоване ще 2011 роком, у якому (цитата) «відвідувачам забороняється звертатися до працівників виконкому, якщо вони вдягнуті неохайно, у спортивному чи іншому невідповідному вбранні».

Подив у зібрання - а цієї п'ятниці до виконкому не було допущено більше сотні осіб, які близько першої години влаштували справжній мітинг на вході - викликало доволі вільне трактування службовцями визначень «охайно» та «спортивний одяг». Адже, коли надворі +35, а ти йдеш, наприклад, в їдальню, в чистому й напрасованому одязі, а тобі спітнілі молодики у формі говорять, що ти своєю появою псуєш імідж міськради, це викликає недобрі емоції. Тим пак, коли дискусія переходить у дизайнерський спір - що вважати штаньми і чи потрібні для охайного вигляду шкарпетки.

Так само обурила відвідувачів і вибірковість ставлення охоронців до вимог дрес-коду: у цей самий час працівників виконкому, особливо дівчат, пропускали на робочі місця мало не в білизні. Вони, вочевидь, іміджу міської ради Дніпропетровська не псують.
До того ж ревним дотримувачам вимог дрес-коду не варто було б нагадати, що в усьому світі п'ятниця - день вільного одягу, коли навіть керівники можуть з'являтися на робочому місці в джинсах і тенісках.

В даній ганебній ситуації радує одне - нарешті стали зрозумілі функції воєнізованого підрозділу з пафосною назвою «муніципальна гвардія». Перегодовані коштовні для міського бюджету вояки потрібні, аби слідкувати за дрес-кодом у міськраді. І то діло - не змушувати ж колишніх правоохоронців боротися з незаконними паркуваннями, продажем алкоголю неповнолітнім чи стихійними ринками - у них є МІСІЯ!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...