App Store Google Play

"Політичних вампірів" покарають "часнички" - три партії ЗА

20.07.2012 09:58
Обласні осередки об'єднаної опозиції «За Батьківщину», партій «Наша Україна» та «Україна Майбутнього» підписали угоди про співпрацю з рухом ЧЕСНО. Такі підсумки політичного діалогу, який проводила координаційна рада руху в Дніпропетровську, озвучені під час прес-конференції 19 липня.

Участь у прес-конференції взяли співкоординатор громадського руху ЧЕСНО в Дніпропетровську Костянтин Шамаханов, голова Дніпропетровської обласної організації партії «Наша Україна» Віктор Гноєвий та заступник керівника Дніпропетровського регіонального виборчого штабу об'єднаної опозиції «Батьківщина» Гліб Пригунов.

Підписавши угоди, партії зобов'язалися дотримуватися критеріїв ЧЕСНО, надавати інформацію про своїх кандидатів до старту їх реєстрації у ЦВК. Активісти руху ЧЕСНО обіцяють після проведення моніторингу ознайомлювати кандидатів із зібраною інформацією, надаючи право на відповідь. Після чого профілі кандидатів розмістять на ЧЕСНОметрі. Партії зобов'язуються знімати кандидатури тих осіб, які не відповідають критеріям руху.

«Ключова мета таких угод - отримання інформації про кандидатів до початку реєстрації, аби виключити зі списків та на округах недостойних кандидатів. Окрім того, що ми закликаємо до співпраці всі політичні партії, ми запрошуємо до діалогу всіх громадян. Краще ніж я, як мешканець цього двору, ніхто не знає про кандидата, який тут висувається», - зазначив співкоординатор руху ЧЕСНО в Дніпропетровську Костянтин Шамаханов.

Віктор Гноєвий заявив, що вони почали співпрацю з рухом ЧЕСНО, оскільки у чесності майбутніх виборів є великі сумніви. «Емблемою руху є часник. Я як сільгоспвиробник скажу, наскільки це складана культура у вирощуванні. Як перед фермером стоїть складна задача виростити часник, так і перед суспільством стоїть складна задача пройти ці вибори, - зазнаначив політик. - Я погоджуюся з тими вимогами, які озвучені рухом. Думаю, що в Дніпропетровській області ми запропонуємо таких людей на мажоритарних округах, до яких у вас питань не буде».

Гліб Пригунов заявив, що об'єднана опозиція підтримує критерії ЧЕСНО: «Ми без всяких застережень готові співпрацювати з громадським рухом як в оцінюванні - ЧЕСНОметрії виборчого списку, так і у фіксації всіх порушень, що сьогодні відбуваються напередодні виборчого процесу. Ми відкриті до зворотного зв'язку. Це попередній експертний аналіз». Гліб Пригунов також передав Дніпропетровській координаційній раді ЧЕСНО диск, на якому містяться зафіксовані активістами об'єднаної опозиції порушення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...