App Store Google Play

У Кривому Розі дві нові «поштарки» – Любоненко і Задорожний

19.07.2012 17:27
Депутат Дніпропетровської обласної ради від Партії регіонів, колишній мер Кривого Рогу Юрій Любоненко та перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації В'ячеслав Задорожний вручають жителям Кривого Рогу ТВ-тюнери, доставка яких повинна здійснюватися згідно правил надання послуг поштового зв'язку. Про це пишуть  «ЛИЦА» з посиланням на голову правозахисної громадської організації «Рух Справедливий Кривбас» Валерія Романова.

Зокрема, 12 липня в приміщенні Долгінцевського виконавчого комітету по вул. Дніпропетровське шосе, 11 голова райвиконкому, депутат райради Колесник і депутат облради Любоненко роздавали тюнери. Водночас у  Постанові КМУ від 21.03.2012 року № 245 чітко сказано, що тюнери передаються громадянам за їх заявою підприємствами «Укрпошти» за їх домашньою адресою.

«Жодні додаткові видачі, роздачі, передачі тюнерів, тим більше в будівлі районної у місті ради, цією постановою не передбачено. «Укрпошта» є державним підприємством, при чому з особливим режимом роботи. Практично вся кореспонденція охороняється законом. Ніхто не має права в цій поштою щось взяти, щось передати », - розповідає криворізький правозахисник.

З відповідною заявою він, разом з членами «Справедливого Кривбасу» Володимиром Даниловим і Світланою Казакової, 16 липня звернулися до прокуратури Дніпропетровської області.

«Ми звернулися до (Дніпропетровського обласного прокурора Наталії - ред.)Марчук про порушення кримінальної справи за статтями «перешкоджання вільному волевиявленню громадян »та« перевищення службових повноважень» стосовно двох осіб - депутата облради Любоненко і депутата райради Колесника», - розповідає Валерій Петрович.

А вже наступного дня нелегку роботу поштарки перехопив перший заступник губернатора Дніпропетровської області В'ячеслав Задорожний. За даними Романова, газета «Червоний гірник» (від 18 липня 2012 року, № 53) опублікувала статтю під назвою «В'ячеслав Задорожний вручив телетюнер жителям Дзержинського району», де йдеться про те, що посадовець вирішив не пітніти в духоті свого кабінету в Дніпропетровську й пройшовся вулицями рідного міста, розносячи кореспонденцію.

«До речі, там написано, що за заступник бігав містом з тюнерами дорученням Олександра Вілкула ... Завтра ми посилаємо заяву точно таке ж на ім'я Наталії Марчук проти Задорожного», - повідомив газеті «Лица» правозахисник.

Як відомо газеті «ЛИЦА», Юрій Любоненко має намір стати кандидатом в народні депутати по 32 одномандатному виборчому округу (Довгинцівський район, частина Саксаганського району міста Кривого Рогу), а В'ячеслав Задорожний - по 33-му (Дзержинський район, частина Інгулецького, Саксаганського районів Кривого Рогу, Центрально-міський район міста Кривий Ріг, селище Авангард Криворізької міської ради).

Чого не зробиш заради депутатства, та ще й бюджетним коштом... Коли ж тюнери будуть роздані, чекаємо посадовців у ролі утилізаторів сміття, ремонтників ліфтів та покрівель. Непогано було б кабінетним завсідникам і з лопатою попрацювати (аякже - сам голова партії Азаров навчав!), наприклад, при укладанні асфальтового покриття на роздовбаних криворізьких дорогах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...