App Store Google Play

"Фонтанний друг" Куліченка за 5 мільйонів врятує вулиці від підтоплення

19.07.2012 10:11

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 12 липня за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Нова» на будівельні роботи по захисту території в межах вулиць Вільямса та Андрійченка від підтоплення на суму 4,79 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Конкурсна документація на сайті «ВДЗ» не опублікована, відтак жодних даних про перелік робіт та конкуренцію на тендері немає.

Компанія Богдана Водолажченка має статутний капітал у розмірі 300 грн. Основним видом її діяльності є роздрібна торгівля автомобільними деталями.

Втім, широку відомість й навіть орден "за заслуги перед містом" від мера Дніпропетровська Івана Куліченка пан Водолажченко отримав за інший свій вид бізнесу, близький серцю дніпропетровського міського голови - фонтанний.

Не секрет, що з року в рік у місті відбувається якась розбудова, реконструкція чи просто уведення експлуатації об'єкту, який обов'язково має у своєму складі фонтан. За любов до гідротехнічних споруд дніпропетровського мера часто називають Іван Фонтанович.

З 2001 року фірми Водолажченка встановили в Дніпропетрвоську більше десяти фонтанів, за його ж словами, на сумарно більш ніж 20 млн. грн.

за матеріалами НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...