App Store Google Play

"Фонтанний друг" Куліченка за 5 мільйонів врятує вулиці від підтоплення

19.07.2012 10:11

Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради 12 липня за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Нова» на будівельні роботи по захисту території в межах вулиць Вільямса та Андрійченка від підтоплення на суму 4,79 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Конкурсна документація на сайті «ВДЗ» не опублікована, відтак жодних даних про перелік робіт та конкуренцію на тендері немає.

Компанія Богдана Водолажченка має статутний капітал у розмірі 300 грн. Основним видом її діяльності є роздрібна торгівля автомобільними деталями.

Втім, широку відомість й навіть орден "за заслуги перед містом" від мера Дніпропетровська Івана Куліченка пан Водолажченко отримав за інший свій вид бізнесу, близький серцю дніпропетровського міського голови - фонтанний.

Не секрет, що з року в рік у місті відбувається якась розбудова, реконструкція чи просто уведення експлуатації об'єкту, який обов'язково має у своєму складі фонтан. За любов до гідротехнічних споруд дніпропетровського мера часто називають Іван Фонтанович.

З 2001 року фірми Водолажченка встановили в Дніпропетрвоську більше десяти фонтанів, за його ж словами, на сумарно більш ніж 20 млн. грн.

за матеріалами НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...