App Store Google Play

Вік стає перешкодою працевлаштування в Україні

17.07.2012 10:23

В Україні зростає кількість роботодавців, які відмовляються співпрацювати з фахівцями старше 45 років. У зв'язку з цим, за даними експертного дослідження, близько третини зареєстрованих безробітних становлять люди віком від 40 до 59 років. Про це повідомляє кореспондент RegioNews.

Проблему вікової дискримінації в сфері працевлаштування в Україні сьогодні, 16 липня, обговорювали під час прес-конференції соціальний психолог Віктор Пушкар; експерт Харківського інституту соціальних досліджень Марія Колоколова; керівник юрдепартаменту компанії HeadHunter Україна Анна Воєводіна та інші.

Як зазначила Марія Колоколова, кожна третя людина в Україні віком старше 45 років стикалась з віковою дискримінацією під час пошуку роботи. Лише 10% серед цих людей намагалися відстоювати свої права, звертаючись до суду та правозахисних організацій. Як зазначають фахівці, роботодавці часто відмовляються враховувати переваги віку, такі як: досвід, кваліфікаційний рівень, більш зважене ставлення до власного майбутнього, відповідальність та відсутність маленьких дітей. Часто рекрутер під час співбесіди з потенційним працівником керується загальними стереотипами, вважаючи людей передпенсійного та пенсійного віку менш працездатними, хворобливими та не креативними. Тому немолодим людям зазвичай складніше знайти роботу, яка, до того ж, відповідала б їхній освіті та професійним вмінням. Відмову від роботодавців вони часто отримують неаргументовану.

На думку психолога Віктора Пушкаря, шукаючи людину на вільне вакантне місце, роботодавець керується ірраціональним мотивом. Часто, відмовляючи немолодій людині у роботі, керівник намагається, перш за все, створити колектив своїх «однолітків», аби легше було керувати процесом. Зі слів психолога, вікова дискримінація в сфері працевлаштування не рідко говорить про невміння керівників працювати з різною віковою групою, нездатність керувати тим, хто старший. Про це громадяни не повинні мовчати, зазначає Пушкар.

«Факти дискримінації повинні озвучуватися і хоча б суспільно засуджуватися. Антидискримінаційну політику варто базувати на чіткому розумінні того, що таке дискримінація в Україні і які практики найбільш поширені», - повідомив психолог.

Як сказали експерти під час прес-конференції, подібна ситуація в Україні не буде вирішена за умов пасивності громади. Наразі 90 % людей, що стали жертвами вікової дискримінації, пасивно реагують на порушення своїх прав. Навіть новий Закон «Про зайнятість населення», на думку Анни Воєводіної, не вирішить цілком ситуацію з дискримінацією.

«Ідея закону гарна, але я не знаю, як держава буде її реалізовувати», - зазначила представник компанії HeadHunter.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...