App Store Google Play

Вік стає перешкодою працевлаштування в Україні

17.07.2012 10:23

В Україні зростає кількість роботодавців, які відмовляються співпрацювати з фахівцями старше 45 років. У зв'язку з цим, за даними експертного дослідження, близько третини зареєстрованих безробітних становлять люди віком від 40 до 59 років. Про це повідомляє кореспондент RegioNews.

Проблему вікової дискримінації в сфері працевлаштування в Україні сьогодні, 16 липня, обговорювали під час прес-конференції соціальний психолог Віктор Пушкар; експерт Харківського інституту соціальних досліджень Марія Колоколова; керівник юрдепартаменту компанії HeadHunter Україна Анна Воєводіна та інші.

Як зазначила Марія Колоколова, кожна третя людина в Україні віком старше 45 років стикалась з віковою дискримінацією під час пошуку роботи. Лише 10% серед цих людей намагалися відстоювати свої права, звертаючись до суду та правозахисних організацій. Як зазначають фахівці, роботодавці часто відмовляються враховувати переваги віку, такі як: досвід, кваліфікаційний рівень, більш зважене ставлення до власного майбутнього, відповідальність та відсутність маленьких дітей. Часто рекрутер під час співбесіди з потенційним працівником керується загальними стереотипами, вважаючи людей передпенсійного та пенсійного віку менш працездатними, хворобливими та не креативними. Тому немолодим людям зазвичай складніше знайти роботу, яка, до того ж, відповідала б їхній освіті та професійним вмінням. Відмову від роботодавців вони часто отримують неаргументовану.

На думку психолога Віктора Пушкаря, шукаючи людину на вільне вакантне місце, роботодавець керується ірраціональним мотивом. Часто, відмовляючи немолодій людині у роботі, керівник намагається, перш за все, створити колектив своїх «однолітків», аби легше було керувати процесом. Зі слів психолога, вікова дискримінація в сфері працевлаштування не рідко говорить про невміння керівників працювати з різною віковою групою, нездатність керувати тим, хто старший. Про це громадяни не повинні мовчати, зазначає Пушкар.

«Факти дискримінації повинні озвучуватися і хоча б суспільно засуджуватися. Антидискримінаційну політику варто базувати на чіткому розумінні того, що таке дискримінація в Україні і які практики найбільш поширені», - повідомив психолог.

Як сказали експерти під час прес-конференції, подібна ситуація в Україні не буде вирішена за умов пасивності громади. Наразі 90 % людей, що стали жертвами вікової дискримінації, пасивно реагують на порушення своїх прав. Навіть новий Закон «Про зайнятість населення», на думку Анни Воєводіної, не вирішить цілком ситуацію з дискримінацією.

«Ідея закону гарна, але я не знаю, як держава буде її реалізовувати», - зазначила представник компанії HeadHunter.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...