App Store Google Play

У Дніпропетровську стартувала акція “Україна проти Януковича”

17.07.2012 14:49

Від сьогодні, 17 липня в усіх областях України стартувала акція "Україна проти Януковича". Про її початок було проголошено керівником виборчого штабу Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Андрієм Павелко під час прес-конференції в ІА "Днепр-Пост".

За словами опозиціонера, метою акції є демонстрація спільної позиції народу України щодо методів управління країною Віктором Януковичем та фіксація основних порушень і зловживань режиму для наступного судового розгляду. Андрій Павелко закликав усіх дніпрян підтримати акцію своїм підписом і тим самим стати третьою стороною у позові до Віктора Януковича у Вищий адміністративний суд України стосовно зловживання владою.

"Сьогодні люди, яким небайдуже майбутнє їх родини, їхніх дітей, мають зрозуміти, що далі терпіти не можна, що вони мають тут і зараз захистити майбутнє. Наша ж, політиків, задача - показати людям, що вони можуть у правовий спосіб захистити своє майбутнє," - сказав Андрій Павелко.

Голова обласної організації ВО "Батьківщина" Антоніна Ульяхіна заявила, що акція не має певних часових рамок і має намір залучити якомога більше людей до захисту своїх прав і справедливості.

"Як тільки буде готовий юридично судовий позов проти Януковича, він буде поданий відповідним чином і порядком. Кожен з громадян України буде виступати у ньому третьою, зацікавленою стороною - якщо побажає залишити свої координати на наших листівках. Ми розраховуємо на багатомільйонний позов, який неможливо буде проігнорувати", - повідомила журналістам Антоніна Ульяхіна.
На її думку час переходити від пасивного спротиву безчинствам діючої влади до активному наступу.
"Ми можемо і маємо у демократичний спосіб відсторонити від влад узурпатора Януковича!" - закликала своїх однодумців опозиціонерка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...