App Store Google Play

Алієв: Моя задача - проявити себе у "Дніпрі" якнайкраще

17.07.2012 10:41

- Дебют в новому клубі можна вважати успішним?

 - Якщо враховувати, що я вийшов на поле вже за рахунку 3:0, складно однозначно відповісти на ваше запитання. Хуанде Рамос при одній з перших зустрічей сказав, що кине мене в бій вже в найближчих іграх. Як бачите, так і сталося. В даному випадку найголовніше, що в новому клубі я почав з перемоги, і це не може не радувати.

- Треба думати, адаптація в Москві після переходу в "Локомотив" давалася значно складніше, ніж нині в Дніпропетровську?

 - Звичайно. Зараз в цьому плані немає ніяких проблем. З деякими хлопцями я свого часу грав в юніорських збірних, з багатьма захищаємо кольори національної команди. Тому не можна говорити, що я прийшов в незнайомий мені колектив. Ротань, Мандзюк, Олійник, Зозуля, Коноплянка, Кулаков - всіх цих людей я знаю дуже добре.

- Чим в першу чергу поцікавився Хуанде Рамос, коли ви зустрілися?

 - Тренер запитав, скільки в мене було вихідних після Євро-2012 і з ким я потім тренувався. Відповів, що відпочивав шість днів, потім працював з молодіжним складом "Динамо". Рамос сказав, що внесе мене в заявку на матч з "Таврією", дасть можливість себе проявити і лише після цього буде робити подальші висновки.

- Для вас важливо, що перехід "Дніпро" був більшою мірою бажанням саме головного тренера, а не представників керівництва клубу?

 - Звичайно. Коли я приїхав на переговори, то відразу запитав, чиє було рішення мене запросити. Виявилося, що саме тренера. Мені було приємно це чути. Рамос дуже грамотний європейський фахівець, і мені буде цікаво з ним попрацювати.

- За умовами оренди вам можна грати проти "Динамо"?

 - Цікавився цим у Ігоря Суркіса та Андрія Стеценка. Сказали, що можна.

- Це добре?

 - Думаю, цілком нормально, що орендований футболіст має право грати проти будь-якого суперника.

- Як вважаєте, "Дніпро" на даний момент - оптимальний варіант продовження кар'єри?

 - Поки я орендований цим клубом тільки на п'ять місяців. Моя задача - проявити себе тут якнайкраще. Але це не означає, що я не буду прагнути повернутися в "Динамо". Загадувати нічого не можна. Поки я гравець сильного клубу з гарною інфраструктурою і прекрасними уболівальниками. Що буде далі - життя покаже.

- Розкажіть, як ви дізналися, що в київському клубі на вас більше не розраховують.

 - Про те, що не поїду на збори, мені повідомив адміністратор команди Віктор Кашпур. Потім говорив з Ігорем Суркісом, щоб дізнатися, де мені тренуватися і що робити далі.

- Ця новина стала для вас повною несподіванкою?

 - Не те слово. Бути гравцем національної збірної і не поїхати на збори свого клубу ... Це не вкладалося в голові.

- З'ясовували, чому було прийнято таке рішення?

 - Прямо не питав. Знаю, що тренером потім було сказано: я, мовляв, не витримую конкуренцію на своїй позиції. Нічого страшного. Доводити нікому нічого я вже не збираюся. Найголовніше, що в мене вірить президент. У мене з ним залишилися прекрасні відносини. Зараз моє завдання завоювати місце в основі "Дніпра". Належить витримати серйозну конкуренцію. А вже через півроку сподіваюся повернутися в "Динамо".

- Як вважаєте, ви внесли достатній вклад в успіх "Динамо" за час своєї майже десятирічної кар'єри в Києві?

 - Про це не мені судити. Задайте це питання керівництву клубу і вболівальникам.

- Жодного разу не доводилося шкодувати, що покинули "Локомотив"?

 - Що тут шкодувати? Що зроблено, то зроблено. У Москві я провів прекрасний сезон, а потім вирішив повернутися до Києва ... Може, десь і допустив помилку. Не виключаю, що тут я, можливо, трохи розгубив форму.

- Юрій Сьомін на одній з прес-конференцій сказав, що Алієв знизив до себе вимоги. У словах тренера є частка правди?

 - Такого не було ніколи. Я професійний футболіст, і завжди хочу, щоб моя команда успішно грала. Але не все, звичайно, залежить від мене. Повторюся: при будь-яких обставин намагаюся викладатися на сто відсотків.

- Що мали на увазі, коли сказали, що не залишитеся в Україну після того, як вас виставили на трансфер?

 - Можливо, на той момент за мене говорили емоції. Хоча в мене були варіанти продовжити грати і за кордоном. Коли дізнався, що мною зацікавився "Дніпро", то подумав, що це гідна пропозиція.

- Наостанок розкажіть, як обжилися в Дніпропетровську.

 - База в Придніпровську в повному порядку, до кухні теж претензій немає. Під час заїзду живу в будиночку з Віталіком Денисовим. Полетимо з дружиною до Дніпропетровська і займемося побутовими питаннями. Ще не знаю, будемо шукати квартиру або будинок. Ніяких особливих вимог до житла особисто у мене немає. Головне, щоб сім'ї було комфортно, а мені зручно добиратися до бази.

Чемпіон

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...