App Store Google Play

Алієв: Моя задача - проявити себе у "Дніпрі" якнайкраще

17.07.2012 10:41

- Дебют в новому клубі можна вважати успішним?

 - Якщо враховувати, що я вийшов на поле вже за рахунку 3:0, складно однозначно відповісти на ваше запитання. Хуанде Рамос при одній з перших зустрічей сказав, що кине мене в бій вже в найближчих іграх. Як бачите, так і сталося. В даному випадку найголовніше, що в новому клубі я почав з перемоги, і це не може не радувати.

- Треба думати, адаптація в Москві після переходу в "Локомотив" давалася значно складніше, ніж нині в Дніпропетровську?

 - Звичайно. Зараз в цьому плані немає ніяких проблем. З деякими хлопцями я свого часу грав в юніорських збірних, з багатьма захищаємо кольори національної команди. Тому не можна говорити, що я прийшов в незнайомий мені колектив. Ротань, Мандзюк, Олійник, Зозуля, Коноплянка, Кулаков - всіх цих людей я знаю дуже добре.

- Чим в першу чергу поцікавився Хуанде Рамос, коли ви зустрілися?

 - Тренер запитав, скільки в мене було вихідних після Євро-2012 і з ким я потім тренувався. Відповів, що відпочивав шість днів, потім працював з молодіжним складом "Динамо". Рамос сказав, що внесе мене в заявку на матч з "Таврією", дасть можливість себе проявити і лише після цього буде робити подальші висновки.

- Для вас важливо, що перехід "Дніпро" був більшою мірою бажанням саме головного тренера, а не представників керівництва клубу?

 - Звичайно. Коли я приїхав на переговори, то відразу запитав, чиє було рішення мене запросити. Виявилося, що саме тренера. Мені було приємно це чути. Рамос дуже грамотний європейський фахівець, і мені буде цікаво з ним попрацювати.

- За умовами оренди вам можна грати проти "Динамо"?

 - Цікавився цим у Ігоря Суркіса та Андрія Стеценка. Сказали, що можна.

- Це добре?

 - Думаю, цілком нормально, що орендований футболіст має право грати проти будь-якого суперника.

- Як вважаєте, "Дніпро" на даний момент - оптимальний варіант продовження кар'єри?

 - Поки я орендований цим клубом тільки на п'ять місяців. Моя задача - проявити себе тут якнайкраще. Але це не означає, що я не буду прагнути повернутися в "Динамо". Загадувати нічого не можна. Поки я гравець сильного клубу з гарною інфраструктурою і прекрасними уболівальниками. Що буде далі - життя покаже.

- Розкажіть, як ви дізналися, що в київському клубі на вас більше не розраховують.

 - Про те, що не поїду на збори, мені повідомив адміністратор команди Віктор Кашпур. Потім говорив з Ігорем Суркісом, щоб дізнатися, де мені тренуватися і що робити далі.

- Ця новина стала для вас повною несподіванкою?

 - Не те слово. Бути гравцем національної збірної і не поїхати на збори свого клубу ... Це не вкладалося в голові.

- З'ясовували, чому було прийнято таке рішення?

 - Прямо не питав. Знаю, що тренером потім було сказано: я, мовляв, не витримую конкуренцію на своїй позиції. Нічого страшного. Доводити нікому нічого я вже не збираюся. Найголовніше, що в мене вірить президент. У мене з ним залишилися прекрасні відносини. Зараз моє завдання завоювати місце в основі "Дніпра". Належить витримати серйозну конкуренцію. А вже через півроку сподіваюся повернутися в "Динамо".

- Як вважаєте, ви внесли достатній вклад в успіх "Динамо" за час своєї майже десятирічної кар'єри в Києві?

 - Про це не мені судити. Задайте це питання керівництву клубу і вболівальникам.

- Жодного разу не доводилося шкодувати, що покинули "Локомотив"?

 - Що тут шкодувати? Що зроблено, то зроблено. У Москві я провів прекрасний сезон, а потім вирішив повернутися до Києва ... Може, десь і допустив помилку. Не виключаю, що тут я, можливо, трохи розгубив форму.

- Юрій Сьомін на одній з прес-конференцій сказав, що Алієв знизив до себе вимоги. У словах тренера є частка правди?

 - Такого не було ніколи. Я професійний футболіст, і завжди хочу, щоб моя команда успішно грала. Але не все, звичайно, залежить від мене. Повторюся: при будь-яких обставин намагаюся викладатися на сто відсотків.

- Що мали на увазі, коли сказали, що не залишитеся в Україну після того, як вас виставили на трансфер?

 - Можливо, на той момент за мене говорили емоції. Хоча в мене були варіанти продовжити грати і за кордоном. Коли дізнався, що мною зацікавився "Дніпро", то подумав, що це гідна пропозиція.

- Наостанок розкажіть, як обжилися в Дніпропетровську.

 - База в Придніпровську в повному порядку, до кухні теж претензій немає. Під час заїзду живу в будиночку з Віталіком Денисовим. Полетимо з дружиною до Дніпропетровська і займемося побутовими питаннями. Ще не знаю, будемо шукати квартиру або будинок. Ніяких особливих вимог до житла особисто у мене немає. Головне, щоб сім'ї було комфортно, а мені зручно добиратися до бази.

Чемпіон

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...