App Store Google Play

Тихо! Іде війна!

16.07.2012 10:32

Якщо ти не будеш цікавитися війною, то війна почне цікавитися тобою.
Перший принцип тотальної війни.

Бомбування українського народу думкою, що у нас все тихо, мирно і майже демократично, ґрунтується на примітивних уявленнях , що війна - це коли стріляють, щоб відібрати у когось землю або власність. Насправді війна - це рішучі цілеспрямовані дії з метою змінити поведінку противника у власних інтересах. Людство знає величезну різноманітність способів бойових дій, проте всіх їх можна звести до семи основних видів. Стисло розглянемо їх у порядку збільшення ефективності.

Технологічно-силова війна.

Найпримітивнішою формою зміни поведінки людини, групи людей чи народів було і є технологічно-силове протистояння за допомогою кам'яних сокир, мечів, списів, вогнепальної зброї, літаків, ракет, лазерів, комп'ютерних вірусів тощо. Спосіб доволі дорогий і ризикований, оскільки на будь-яку дію завжди знайдеться ще сильніша протидія, скажімо, у вигляді тероризму , в т.ч. комп'ютерного.

Економічна війна.

Це значно ефективніший і водночас безпечніший спосіб змінити поведінку противника. Що не кажіть, а голод і є потужним інструментом керування. Це зброя другого рівня ефективності. Прикладом її застосування є економічні санкції, «антидемпінгові розслідування», нееквівалентний товарний обмін, валютні експансії тощо.

Прихований геноцид.

Економічне середовище може змінитися і супротивник має шанс вийти з-під економічного контролю. Для того, щоб корінним чином, назавжди підірвати його здатність до опору, застосовується зброя третього рівня ефективності - генетична. Йдеться про цілеспрямоване руйнування генофонду шляхом наркотичного, алкогольного, фармацевтичного, тютюнового геноциду, широкого застосування штучних харчових добавок і генетично модифікованих продуктів, цілеспрямованої зміни культури харчування. Ефективність цього виду зброї криється і її непомітності і дешевизні , більш того - на тютюновому , алкогольному, фармацевтичному і наркотичному бізнесі заробляються величезні гроші.
Розглянуті три види зброї змінюють поведінку противника, впливаючи передусім на фізичний бік його існування. Наступні чотири види спрямовані на руйнування ментальності і всього способу життя.

Організаційна війна.

На найпростішому рівні вона здійснюється шляхом адаптації в національне тіло супротивника чужорідних або відверто ворожих для нього організаційних форм - від усіляких «благодійних фондів розвитку науки та освіти» (технологічний шпіонаж і «випомпування мізків») до непритаманної народові системи управління. Наприклад, традиційна (отже, перевірена часом) для України виборна гетьманська модель, яка передбачає персональну відповідальність керівників за плоди свого управління, замінена «найкращою у світі» системою горизонтального розподілу влад з повною безвідповідальністю і безкарністю. З погляду законів менеджменту нинішня система державної організації є проявом безумства, оскільки розділити можна роботу і права, але відповідальність не діляться в принципі (там, де відповідає більше одного, вже не відповідає ніхто). Розпорошення влади і, як наслідок, її безвідповідальність та корумпованість, створюють сприятливі умови для прихованої агресії з боку консолідованої і цілеспрямованої сили (іншої держави, ТНК, тоталітарної секти, масонської організації), яка не переймається псевдодемократичними ілюзіями.

Інформаційна війна.

Під терміном «інформаційна війна» ми розуміємо масоване просування вигідної інформації і замовчування невигідної, а також тенденційну інтерпретацію поточних подій. Ефективність цього виду зброї можна проілюструвати дивовижним фактом ядерного роззброєння України (інформаційне бомбування «на добровільне роззброєння» тут було одним з ключових чинників) чи, скажімо, «трастовим психозом». Нинішнє пресування свідомості українців ідеями меншовартості, страху і безперспективності нагадує пропагандистську кампанію з метою зниження вартості підприємства перед його дешевою приватизацією.

Хронологічна війна.

Ще потужнішим впливом володіє зброя шостого рівня ефективності. Її об'єктом є не інтерпретація поточних подій, а інтерпретація характеру цивілізаційних процесів, а також руйнування родової пам'яті і зв'язку поколінь. Прикладом застосування цього виду зброї є закидання в масову свідомість деструктивних вигадок про те, що «слов'яни» означає «раби», що трипільці були семітами, що Україна - це «окраїна», яка завжди була прохідним двором, що наша історія - це трагедія ворожнечі та взаємознищення українців, що наша наука і духовність - це постійні запозичення якщо не із Заходу, то зі Сходу, що писемність нам приніс грек Кирило і так далі. Хронологічна зброя дозволяє тримати людину в покорі шляхом переконання її в тому, що її батьки, діди і прадіди завжди були рабами, тож їй не лишається нічого іншого, як змиритися і самій все життя бути рабом.

Духовна війна.

Сьомим - фундаментальним , найвищим рівнем ефективності володіє духовна зброя. Її могутність полягає у спотвореному висвітленні не поточних подій чи історичних процесів, а у накиданні збочених життєвих цінностей, у викривленні уявлень про саму природу видимого і невидимого світу, про добро і зло, життя і смерть. Важливим елементом духовної війни є тенденційна інтерпретація священних книг і священної історії з програмуванням народу на самознищення. Чого варта вдовбана в масову свідомість вигадка про те, що Ісус Христос був юдеєм, хоча всі історичні та євангельські джерела стверджують Його належність до галлів-галілеян - народу арійського кореню, а Його «юдейське походження» категорично заперечують самі правовірні юдеї. Нині масова свідомість бомбується ідеями «нормальності» гомосексуалізму і «корисності для здоров'я» расових змішувань, а українців енергійно переконують, що вони генетично не здатні до вольових вчинків і сильної політики тощо.

Розвиток людства і еволюція методів боротьби держав за ресурси супроводжується перенесенням головних зусиль в напрямку застосування організаційної, інформаційної, хронологічної та духовної зброї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...