App Store Google Play

Господар підстрелив колишнього зека, який обісцяв його подвір’я

16.07.2012 10:12

9 липня до працівників Криничанського райвідділу міліції  від чергового  лiкаря  надійшло  повідомлення про те,  що  до приймального  вiддiлення  лiкарнi  за  наданням   медичної    допомоги    з вогнепальним дробовим пораненням ноги звернувся  безробітний,  раніше судимий 30-річний громадянин.

Як повідомляє сайт обласного ГУ МВС у Дніпропетровській області, слідством було встановлено, що о 19.00 потерпілий проходячи по вул. Дружби в с. Водяне, спiльно з безробітним, ранiше судимим 32-річним знайомим  пiдiйшли до огорожi одного із будинків  та почали справляти природнi потреби.

В цей час на подвiр'я вийшов 51-річний громадянин, який  в  даному домоволодiннi  утримує  домашнє господарство, та зробив їм зауваження, на  що  вони  вiдповiли  нецензурною лайкою. Чоловік зайшов до будинку та взявши свою  зареєстровану  мисливську рушницю  вийшов на ганок і зробив один пострiл вгору.

Пiсля цього знайомий потерпілого розвернувся та втiк,  а  потрепілий зробивши вигляд, що втікає, обiйшов домоволодiння  з  іншого боку. Господар, спостерігаючи це, знову вийшов назустрiч постраждалому з рушницею в руках, але останнiй продовжував лаятись на його адресу та взяв  із  землi  шматок цеглини, погрожуючи вибити всі вікна в будинку.

У вiдповiдь на це колишній працівник правоохоронних органів вистрелив ще раз, цього разу в землю. Рикошетом  дріб спричинив  нападнику  вогнепальне  поранення  п'яточної частини i нижньої частини голені.

Питання про порушення кримінальної справи та обрання запобiжного  заходу  буде вирiшено пiсля встановлення ступеня тяжкостi отриманих потерпiлим  тiлесних ушкоджень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...