App Store Google Play

Господар підстрелив колишнього зека, який обісцяв його подвір’я

16.07.2012 10:12

9 липня до працівників Криничанського райвідділу міліції  від чергового  лiкаря  надійшло  повідомлення про те,  що  до приймального  вiддiлення  лiкарнi  за  наданням   медичної    допомоги    з вогнепальним дробовим пораненням ноги звернувся  безробітний,  раніше судимий 30-річний громадянин.

Як повідомляє сайт обласного ГУ МВС у Дніпропетровській області, слідством було встановлено, що о 19.00 потерпілий проходячи по вул. Дружби в с. Водяне, спiльно з безробітним, ранiше судимим 32-річним знайомим  пiдiйшли до огорожi одного із будинків  та почали справляти природнi потреби.

В цей час на подвiр'я вийшов 51-річний громадянин, який  в  даному домоволодiннi  утримує  домашнє господарство, та зробив їм зауваження, на  що  вони  вiдповiли  нецензурною лайкою. Чоловік зайшов до будинку та взявши свою  зареєстровану  мисливську рушницю  вийшов на ганок і зробив один пострiл вгору.

Пiсля цього знайомий потерпілого розвернувся та втiк,  а  потрепілий зробивши вигляд, що втікає, обiйшов домоволодiння  з  іншого боку. Господар, спостерігаючи це, знову вийшов назустрiч постраждалому з рушницею в руках, але останнiй продовжував лаятись на його адресу та взяв  із  землi  шматок цеглини, погрожуючи вибити всі вікна в будинку.

У вiдповiдь на це колишній працівник правоохоронних органів вистрелив ще раз, цього разу в землю. Рикошетом  дріб спричинив  нападнику  вогнепальне  поранення  п'яточної частини i нижньої частини голені.

Питання про порушення кримінальної справи та обрання запобiжного  заходу  буде вирiшено пiсля встановлення ступеня тяжкостi отриманих потерпiлим  тiлесних ушкоджень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...