App Store Google Play

У Дніпропетровську вшанують борців за незалежність України

13.07.2012 09:26

15 липня 2012 року об 11:00 на Жовтневій площі патріотичні громадські та політичні організації Дніпропетровщини вшанують пам'ять бійців УНР, які виборювали незалежність України. Подія приурочена до річниці об'єднання армій ЗУНР та УНР 16 липня 1919 року.

Місце зустрічі біля могили воїнів УНР поруч з історичним музеєм ім. Д. Яворницького. Під час заходу будуть проголошені урочисті промови, історичний екскурс до подій 1919 року, відбудеться покладання квітів.

Співорганізатор заходу - голова ДОО ВЖТ ім. О. Теліги Тетяна Хуторна відзначила: "Становлення України як держави - це шлях запеклої боротьби, сповнений втрат і, безумовно, перемог. Як свідчить історія, головним і вирішальним чинником перемог і здобутків у визвольних змаганнях завжди виступав фактор єдності, насамперед - військової. Безперечним прикладом можемо вважати об'єднання армій ЗУНР і УНР яке відбулося 16 липня 1919 року.

Це одна з тих дат, якими українці мають повне право пишатись. Проте, ні вона сама, ні її учасники ще не пошановані в Україні належним чином.

Усвідомлюючи свій обов'язок перед загиблими у боротьбі за свободу України. Визнаючи нашу відповідальність за розбудову української держави перед наступними поколіннями українців, закликаємо започаткувати громадське вшанування видатної події 16 липня 1919 рокута її героїчних учасників".

Організатори: Дніпропетровська ОО ВЖТ ім. О.Теліги; Дніпропетровська ОО ВО «Свобода», молодіжний патріотичний клуб «Молода СІч».

Запрошені патріотичні партії та організації («Всеукраїнське об'єднання ветеранів»; ДОО КУН; ДОО УНП; ДОО «Наша Україна», ДОО товариства «Просвіта», громадський рух ГРАД, громадяни) Дніпропетровська і області.

Теги: ГРАД, унр

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...