App Store Google Play

На Дніпропетровщині замість ремонту гуртожитку гроші вклали у готель

13.07.2012 15:07

Без газу, нормального водопостачання та справної електрики. Саме у таких умовах животіють 47 родин комунального гуртожитку на Дніпропетровщині, що раніше належав стрічкоткацькій фабриці.

Перед тим, як передати будівлю місту, фабрика мала би зробити ремонт і усунути всі недоліки, проте, фабрика припинила існування, чиновники взяли на баланс що було і ремонтувати будівлю не квапляться.

Стара проводка часто-густо спричиняє пожежі, водопровідні труби позабивались, на п'ятий поверх вода вже не доходить.

Вже кілька років мешканці Марганця чекають, коли ж їх будівлю приведуть до ладу, однак з кожним роком ситуація стає дедалі гіршою.

Прикметно, але торік гроші на ремонт були виділені з бюджету міста - 110 тисяч гривень, проте чиновники вирішили вкласти їх у ...розташований на другому поверсі гуртожитку приватний готель, який приносить гроші. На обладнання номерів і пішли кошти, а от на гуртожиток - не залишилось. Пояснюють свої дії наступним чином: фактично, мовляв, вклали гроші в гуртожиток, зате тепер готель приносить який-не-який, але прибуток.

Днями мешканці гуртожитку, в якому нині мешкають пенсіонери, інваліди і люди з дітьми, провели акцію протесту і заявили, що якщо влада й надалі ігноруватиме їх проблему - вони влаштують революцію на місцевому рівні.

«Останнє попередження» - так мешканці назвали свою акцію, вийшовши на вулиці з плакатами та вимогами - якщо влада не відремонтує будинок, вони перекриють дорогу.

facenews.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...