App Store Google Play

Ступак не ризикнув прийти до суду за 31 тисячею гривень

12.07.2012 10:34
О 10 ранку 9 липня в Номосковському районному суді слухалась справа щодо позову Івана Ступака до Вікторії Шилової.

Віце-губернатор з питань взаємодії з правоохоронними органами виставив депутату облради та матері-одиначці рахунок в розмірі 31 тисячі гривень. Саме стільки, на думку Ступака, має заплатити йому пані Вікторія за те, що має громадянську позицію і звернулась до СБУ з телеграмою наступного змісту: : «Я, депутат Дніпропетровської обласної ради, готова надати свідчення, щодо можливої причетності до терористичних вибухів у Дніпропетровську 27 квітня віце-губернатора Івана Ступака».

Нагадаємо, що після вибухів, які пролунали в Дніпропетровську 27 квітня, СБУ звернулася до всіх городян з проханням без зволікань повідомляти будь-яку відому їм інформації щодо  інциденту. Втім, звернення Шилової викликало обурення у Іван Івановича Ступака і він вирішив подати до суду. Вочевидь, аби продемонструвати, що головне для нього не встановити справедливість, а відбити у громадян охоту вголос висловлювати незручну для нього інформацію.

Прикметно, що засідання 9 липня проходило без головних фігурантів: Іван Іванович просто не ризикнув з'явитись до суду, а Шилову про майбутнє слухання банально «забули» попередити, тож вона дізналась про нього абсолютно випадково, завдяки уважності помічників, які звернули увагу на оголошення, коли прийшли до суду у інших справах.  

Замість Ступака були присутні аж шестеро його представників, крім того була також судова міліція, яка нібито мусила охороняти суддю від Вікторії Шилової.

Все це театралізоване дійство сама Шилова вважає абсурдним і говорить, що справа проти неї - лише привід залякати її як потенційного кандидата у депутати до Верховної Ради.

- Я приблизно здогадуюсь про той тиск, який нині чиниться на суд, - коментує Шилова. - Підозрюю, що велика подружка та землячка Олександра Вілкула вже телефонувала і попереджала...Зрозуміло, кого і про що.

Втім, Шилова заявляє, що готова до подальшого збільшення тиску на неї  і обіцяє дійти до Європейського суду з прав людини. Туди, переконана вона, Наталя Деркач зателефонувати не зможе.

- А якщо і зателефонує, - посміхається депутат, - то вже ніколи не зможе вилетіти на відпочинок до улюбленої шенгенської зони на «набуті непосильною працею» гроші.

Наостанок пані Шилова додає:

- Для всіх ступаків та деркачів, які щойно побачать свої прізвища - одразу побіжать до суду, пояснюю, що все, що я говорю - є лише моєю особистою думкою та моїми оціночними судженнями.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...