App Store Google Play

Дніпропетровців просять не кидати у вогонь боєприпаси

11.07.2012 14:59
Дотримуватись правил поводження з вибухонебезпечними предметами. З таким закликом до мешканців міста звертаються в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення департаменту Дніпропетровської міської ради.

"Багато років минуло з часів війни, але й досі на території України, у тому числі у нашому місті, знаходять боєприпаси, що не спрацювали. Лише з початку року у  Дніпропетровську було виявлено 22 таких предмети.

Необхідно пам'ятати, що всі боєприпаси містять вибухові речовини і можуть вибухнути від удару, тертя, струсу та при іншому механічному або тепловому впливі, тому вони є вкрай небезпечними", - йдеться у зверненні. 

Якщо ви знайшли вибухонебезпечні предмети або предмети схожі на них, необхідно обгородити місцезнаходження вибухонебезпечних предметів; нікого не допускати до цього місця до прибуття представників органів влади; повідомити про факт виявлення вибухонебезпечного предмета органи влади, міліцію, військовий комісаріат, управління з питань надзвичайних ситуацій.

Категорично забороняється: намагатися самостійно вилучити знахідку з землі; брати вибухонебезпечні предмети до рук; завдавати по них удари; чинити спроби розібрати вибухонебезпечні предмети; переносити або переміщувати з місця на місця; кидати їх в багаття або розпалювати вогонь ближче 100 метрів від вибухонебезпечних предметів.

Вибухонебезпечні предмети знищуються підриванням на місцях або на спеціальних полігонах фахівцями спеціалізованих піротехнічних груп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...