App Store Google Play

Мешканець Дніпропетровська ховав у спальні три "чужі" стволи

10.07.2012 10:27

Днями працiвники  УБОЗ  ГУМВС України в Дніпропетровській області  пiд  час  проведення оперативно-розшукових заходів вилучили у 45-річного мешканця обласного центру набір "чужої", зі слів власника помешкання, зброї. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зброю чоловікові начебто довірив на зберігання знайомий. За фактом незаконних операцій зі зброєю порушено кримінальну справу. Зловмисника заарештовано, йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Схованка зі зброєю знаходилася у спальній кімнаті квартири.

Оперативники вилучили дрібнокаліберний пневматичний пістолет, восьмизарядний газовий пiстолет з ознаками переробки та з  магазином, спорядженим п'ятьма патронами травматичної дiї, а також ще один восьмизарядний газовий пістолет з ознаками переробки та магазином.

Як пояснив  міліціонерам господар оселі, знайдена в його помешканні зброя належить  його 32-річному ранiше судимому знайомому. Той начебто залишив зброю "на зберігання" ще  в лютому  минулого року.

Вилучена зброя направлена до НДЕКЦ при ГУМВС України в Дніпропетровській області для проведення дослiдження. Зловмисника заарештовано.

За цим фактом Слідчим управлінням ГУМВС вирiшується питання про порушення  кримінальної справи за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Мешканцеві Дніпропетровська загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...