App Store Google Play

Луганська мрійниця приїхала в Дніпропетровськ зі списком

10.07.2012 14:38
10 липня Дніпропетровськ з робоче-агітаційною поїздкою відвідала лідер партії «Україні - Вперед!» Наталія Королевська, відома всім любителям футболу як «залізна жінка з мрією» завдяки рекламному ролику, який за час ЄВРО-2012 тільки Перший національний телеканал встиг прокрутити більше 500 разів.

Про свої плани й цілі пані Наталя розповіла в прес-центрі «ДНЕПР ПОСТ», де дала прес-конференцію. Прикметно, що на відміну від, наприклад, пані Кужель або інших відомих українських політиків, Королевська привезла з собою фірмове тло з логотипами, аби зайве візуально нагадати про свою партію та її гасла.

Для Дніпропетровщини, яка є «кузнею України» не тільки в кадровому, а й у буквальному сенсі, виробляючи 63% українського металу, Наталія Королевська приготувала привабливу пропозицію. На її думку, уряд і президент мають вжити термінових заходів, аби підтримати «двигун вітчизняної економіки» й надати пакет стимулів, зокрема субвенцій і дотацій з державного бюджету, аби «зберегти робочі місця і не зупинити модернізацію галузі».

Що і казати - і для регіону в цілому, й для більшості олігархів, які контролюють важку промисловість Дніпропетровщини пропозиція більш ніж захоплююча, адже одна справа - заробляти надприбутки, використовуючи останні ресурси застарілої матеріально й морально радянської спадщини, інша ж - отримувати гроші безпосередньо з бюджету, як це робиться у гірничій промисловості.

Обговорити райдужні перспективи гірничо-металургійного комплексу депутатів усіх рівнів, підприємців та представників преси Наталія Королевська запросила до приміщення Дніпропетровської обласної ради, люб'язно наданого у користування депутатською більшістю з Партії регіонів. Як каже з цього приводу Віктор Янукович - «жодних перешкод для опозиції!».

Ввечері дніпропетровців чекає ще один подарунок від «України - вперед!» - показ людей, які у всенародному голосуванні були відібрані як представники народу і утворять «Народний список» партії на виборах до Верховної Ради. Розповідаючи про презентацію, намічену на 19:00 в колишньому кінотеатрі «Оріон», пані Королевська похвалилася, що по всій країні відкрито 600 пунктів обговорення. На Сході - в Харкові, в Луганську - нападають на намети, ображають агітаторів. Натомість у Дніпропетровську все спокійно, люди цікавляться партійною роботою і обирають кандидатів.

Нагадаємо, що більше 1000 осіб зареєструвалися на сайті партії для участі в конкурсі, 200 були відібрані експертною комісією, у тому числі 10 кандидатів від Дніпропетровської області. До числа «обраних» не потрапили колишній головний редактор «Популярної газети» Андрій Богатирьов та голова фракції «Україна майбутнього» в Дніпропетровській міській раді Сергій Жуков.

На думку Наталії Королевської, «Марно чогось навчати старих політиків. Вони утворили «закритий клуб», таку собі «монополію», де кулуарно, інтригами вирішують свої питання». Вона бачить однієї із своїх задач - привести нове покоління людей, які б змогли на державному рівні реалізовувати проект «Нова економіка - нова країна».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...