App Store Google Play

І на податківців заводять справи

10.07.2012 19:36

За внесення недостовірних даних до акту перевірки у відношенні співробітника ОДПС порушено кримінальну справу.

Порушення колеги виявили спеціалісти відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Дніпропетровській області. Зокрема, було встановлено, що співробітник ОДПС під час планової виїзної перевірки ТОВ «П» з питань дотримання вимог податкового та валютного законодавства безпідставно, в порушення чинного законодавства України вніс до акту перевірки недостовірні дані.

Ним збільшено склад валових витрат підприємства майже 200 тис. грн. за рахунок послуг з науково-дослідних робіт, газопостачання та водовідведення за відсутності будь-яких фінансово-господарських взаємовідносин з суб'єктами господарювання, які б могли здійснити такі послуги. Це призвело до зменшення обсягу оподаткованого прибутку підприємства та несплати до бюджету податкових зобов'язань.

Крім того, завищено склад валових витрат на суму понад 780 тис. грн. з податку на прибуток за результатами фінансово-господарських відносин з ТОВ «А».

У відношенні співробітника ОДПС порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. З ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України.
Податківці нагадують, що в ДПС України діє сервіс «Пульс податкової» з номером телефону (044) 284-00-07, на який можна повідомити про протиправні дії, скоєні співробітниками податкової служби.

А тим часом Державна податкова служба України у ІІІ кварталі планово перевірить лише 1,7 тис. підприємств. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Порівняно з ІІ кварталом,кількість підприємств, які потрапили до плану-графіку документальних перевірок на липень-вересень, зменшилася на 300 суб'єктів господарювання. У минулому кварталі було перевірено 2 тис. підприємців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...