App Store Google Play

У Дніпропетровську працює унікальний перукар

09.07.2012 18:50

У Дніпропетровську набирає популярності унікальний перукар. Аби підстригтись у Володимира Шестакова панянки записуються в чергу. Цей майстер - людина з особливими потребами, але своїм прикладом доводить: для улюбленої професії завад не існує.

Постійні клієнти Володимира Шестакова - викладачі та вихованці його будинку-інтернату. Там хлопець мешкає від народження. Грошей за роботу не бере.

У Володі вроджена вада розвитку пальців. Щодня він робить спеціальну зарядку, а плести коси дівчатам почав, щоб розвивати моторику рук. Так полюбив експериментувати з волоссям.

Керівництво інтернату помітило талант хлопця і стали купувати та дарувати йому спеціальні книжки з перукарського мистецтва.

Фахівці визнають - зазвичай із такою патологією рук люди не можуть робити складну роботу. Втім, Вова дуже прагнув і намагався і завдяки колосальній праці та цілеспрямованості зміг домогтися свого.

Секрети перукарської майстерності Володя опановує у досвідчених майстрів. Вони визнають його хист, а щодо певного браку техніки, то кажуть, що це можна набути.

У Володі Шестакова дві мрії у житті - здобути визнання на міжнародному конкурсі перукарської майстерності та відшукати матір, яка відмовилася від нього у пологовому будинку.

"5 канал"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...