App Store Google Play

Працівники "Дніпросталі" потруїлися оселедцем під шубою

09.07.2012 14:18

Двадцятеро працівників ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь" отруїлися після харчування в заводській їдальні, вісьмох людей госпіталізували. Про це повідомили у прес-службі Мінохорони здоров'я.

7 липня до інфекційного стаціонару лікарні Дніпропетровська госпіталізували вісьмох працівників цього заводу, перебіг захворювання - середньої тяжкості.

Окрім госпіталізованих, ще 12 людей із кишковими розладами. Вони від госпіталізації відмовилися й отримали рекомендації щодо лікування.

Усі хворі харчувалися в їдальні заводу. Під час епідеміологічного обстеження встановлено, що всі потерпілі вживали одне з двох меню, але всі особи з кишковим захворюванням їли "оселедець під овочами".

За інформацією МОЗ, обіди для працівників заводу "Дніпросталь" 6 липня готували в їдальні ПП Макаров, яка розташована на території радіозаводу. За даними попереднього опитування, в нічну зміну харчувалися 94 працівники.

За фактом отруєння проведене комплексне обстеження роздавальної заводу "Дніпросталь" та їдальні радіозаводу. Відібрано дев'ять проб харчових продуктів і страв, питну воду, комплексні змиви, однак закуску "оселедець під овочами" у зв'язку з її відсутністю для досліджень відібрати не вдалося.

За епідеміологічними показами обстежено працівників їдальні, проведено завершальну дезінфекцію.

У зв'язку з тим, що з Держсанепідемслужбою не було погоджено місце приготування та умови транспортування страв на металургійний завод "Дніпросталь", до адміністративної відповідальності притягнуто приватного підприємця, який забезпечував роботу їдальні, винесено постанову про тимчасову заборону функціонування їдальні.

Фактом масового отруєння працівників сацікавились міська та районна прокуратури. Заходи щодо локалізації інфекції тривають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...