App Store Google Play

У Дніпропетровську оголосили про початок «нового Майдану» на захист мови

06.07.2012 12:20

У Дніпропетровську, на площі біля Дніпропетровського театру опери та балету, ввечері 5 липня розпочалась безстрокова акція протесту опозиційних сил на захист державної мови. Організатори акції оголосили про початок «нового Майдану».

В акції беруть участь близько сотні представників ВО «Батьківщина», «Фронту змін», «Нашої України», ВО «Свобода», низки громадських організацій. У руках вони тримають партійні прапори та Державний прапор, дехто прийшов у вишиванках. Акція не припиняється попри дощ.
 
Як повідомив радник голови ВО «Свобода» Андрій Денисенко, відтепер щовечора на цій площі відбуватимуться мітинги на захист української мови як єдиної державної. Місцем акції обране те саме місце, де розпочиналася Помаранчева революція у Дніпропетровську.
​​
«Новий Майдан обов'язково буде, сьогодні ми перебуваємо на початку цього процесу, адже мовне питання, питання національної гідності - це та іскра, з якої розпочнеться нова українська революція», - сказав Андрій Денисенко.
 
Водночас організатори наголошують, що налаштовані винятково на мирні акції - щоденні й щовечірні мирні збори та мітинги, виставлення інформаційних наметів тощо, - і що головна мета - мобілізувати небайдужих людей.
 
«Цей формат дуже правильний. Хоч зараз літо і люди налаштовані відпочивати, але вони мають зрозуміти, що саме цим користується влада. Коли люди більш розслаблені, влада думає, що може змінювати Конституцію, порушувати Конституцію, зраджувати інтереси держави. Наш план дій - це мирні збори, це привертання уваги людей», - зазначив у коментарі Радіо Свобода керівник штабу об'єднаної опозиції Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...