App Store Google Play

Поки ми чубимось за мову, нас обікрали на більш як 300 мільярдів

06.07.2012 10:00

Я вас дуже прошу прочитайте цей текст до кінця. Він може бути важкий, але це дуже важливо. Нас «красіво кинули» з тим мовним законом.

Я не оцінюватиму мовний законопроект, про це багато сказано, не буду писати про порушення всіх норм, процедур, регламенту і Конституції, до чого всі вже здається звикли. Внутрішня інтуїція мені підказувала що це димова завіса, тому я не полінувався переглянути що ж робила і приймала ВР сьогодні в час, коли парламентська меншість голодувала і билася з так званими правоохоронцями під Українським Домом.

На фоні вулкану емоцій затравки з голосуванням за мовний проект , у ВР фізично сиділо 73 особи, які в поті чола голосували в парламенті сьогодні чужими картками

За сьогоднішній день (5 липня) 73 самозванці прийняли 20 законів та 2 постанови, а також 7 законопроектів, які від імені Верховної Ради подано суспільству як легітимні. Кожен з тих хто сидів в залі, голосував більше, ніж за трьох. Загальна сума сьогоднішніх дерибанів, пільг і витрат з того, лише з що я можу оцінити, (а не все розумію), становить близько 300 мільярдів гривень плюс купа всяких привілеїв, за які ми з вами платимо. Не може жменька кулуарно приймати стільки законів такої ваги. Опозиціє! От вам список для подання в Коституційний суд.

Отож сьогодні прийнято:

•1)    Закон „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель, №9634", яким з-під контролю платників податків виводяться державні закупівлі за різними оцінками до 270 млрд гривень в рік.

•2)    Зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо державних запозичень) - залучення китайського товарного кредиту на сільгосптехніку 24,3 мільярди гривень. (чудова підтримка національного товаровиробника, Хюндай нервово курить в сторонці.)

•3)    Центральній виборчій комісії на створення та запровадження системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях на постійній основі під час виборів народних депутатів України у 2012 році додано 1 млрд гривень. (чудове комусь замовлення на відеокамери, га?)

•4)    Дозволено реалізацію чи безоплатну передачу об'єктів державного цінового регулювання Аграрного фонду - тобто йому дають право роздавати те, що закуплено за бюджетні гроші. Ясно кому...

•5)    Звільнено з податків національний проект „Повітряний експрес", а саме податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, ввізного мита та земельного податку фірму-нерезидента, яка споруджує залізничне пасажирського сполученням Київ - міжнародний аеропорт «Бориспіль»; будівництво міської кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці Київ-Бориспіль; будівництво дороги від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна у м. Києві. Прямі втрати бюджету прогнозуються на рівні 320 млн гривень.

•6)    Збільшено видатки за програмою "Державна підтримка будівництва і технічного переоснащення вугле- та торфодобувних підприємств" на 2.2 млрд. грн.,у тому числі:
- на фінансування реконструкції технологічного комплексу скіпового ствола № 1 шахти ім. В.М. Бажанова на 163,0 млн. грн.
- на фінансування будівництва шахти№ 10 «Нововолинська» на 469,0 млн. грн.;
- технічне переоснащення вугледобувних підприємств та фінансування програми реновації гірничошахтного обладнання на 1590,7 млн. гривень. (це про казочку як Схід годує країну);

•7)    Збільшення на 174,0 млн. грн. видатків із загального фонду Державного бюджету України Генеральній прокуратурі на виконання бюджетної програми "нагляд органів прокуратури за додержанням законів та представницькі функції в суді" (я відразу відчув себе менш захищеним, чомусь).

•8)    Водночас Мінюсту скасовано витрати 1 млн гривень на "Надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави" («Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зате додано той же 1 млн гривень на "Заходи із проведення в Україні правової реформи та виконання законопроектних робіт" («Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правової допомоги» - збільшити видатки споживання на суму 1000,0 тис. гривень у тому числі оплату праці на 733,7 тис. гривень. (радуйтеся убогі)

•9)    Змінено порядок обрання Голови Верховної Ради України, Першого заступника і заступника Голови Верховної Ради України, а це є фундаментом парламентаризму і фактично тягне на статтю про узурпацію влади.

•10) Змінено поширення закону про „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" у частині державного нагляду (контролю) за дотриманням ліцензійних умов транспортування природного і нафтового газу трубопроводами та його розподілу, постачання природного газу, зберігання природного газу. (не можу з ходу оцінити, але всі кулуарні газові рішення чомусь довго смердять).

•11) Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі (смерті), встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, яким поміж 83 сторінок пільг і доплат серед іншого встановлено Розміри одноразової грошової допомоги працівникам силових структур при отриманні травм під час при виконання ними службових обов'язків по охороні громадського порядку у розмірі до 24 посадових окладів. Ага, покричіть тепер „міліція з народом" - мєнти тепер самі будуть на рожон з усіх сил лізти. Інші силовики і службовці армії отримують багато подібного, а за загибель сім'я отримує достойну компенсацію, цікаво б порівняти її з тою яку отримують зонах військових дій.

•12) Внесено 23 сторінки змін до Закону України "Про організацію оборонного планування" . серед поміченого - змінено визначення поняття ресурсів у оборонному плануванні які тепер включають матеріально-технічні, енергетичні, фінансові, інформаційні ресурси, продовольства, земельні і водні ділянки, комунікації, фонди та майно з метою досягнення необхідного рівня спроможностей сил безпеки та оборони. Хочеться почути думку фахівців військових, але на мій дємбєльський рівень розуміння, не може 73 самозванці з чужими картками в руках, кулуарно приймати зміни до оборонної системи країни, це військовий переворот... (Тобто пряма дорога до дерибану існуючих запасів для досягнення необхідного рівня - відкрита).

Вони навмисне прийняли мовний закон, щоб стравити людей на вулиці і гребти гроші. Чому ми ведемся в котрий раз? Цю верховну раду треба міняти повністю - всіх до одного. Жоден, хто був депутатом хоч раз, туди не має бути обраний. Мудрі і корисні підуть радниками, а баласт нам дуже дорого коштує. Досить!

Вся ці цифри вражаюче швидко привчають нас до відчуття, що мільярд туди-мільярд сюди - без різниці. Після колосальних витрат на футбольний чемпіонат я кожного разу закипаю, коли люди знов збирають гроші на лікування дитинки, бо в цій країні нема лікарні, яка може допомогти. Нам, платникам податків і Сходу, і Заходу платити по векселях цих так званих народних так званих обранців.

Корреспондент

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...