App Store Google Play

Павлоград залишився без вишу й коледжа

06.07.2012 13:34

Голова державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко заявляє про анулювання ліцензій 14 вищим навчальним закладам за невідповідність якості освіти та рівня підготовки викладачів.

Про це повідомляє "Газета по-українськи" (№ 96 від 6 липня) з посиланням на М.Гончаренка.

"В 11 забрали ліцензію повністю, у трьох - частково", - сказав М.Гончаренко.

За його словами, найбільше скорочення кількості університетів відбудеться після прийняття нового закону про вищу освіту. "Тоді проведемо серйозніші перевірки, відсіємо вузи, що не справляються з вимогами. Це має підвищити якість освіти", - додав він.

У переліку вузів, повністю позбавлених ліцензій - Український фінансово-економічний інститут (Київ), Інститут соціальних і культурних зв'язків ім. Святої княгині Ольги (Київ), Інститут екології та медицини (Київ), Міжнародний медичний коледж (Київ), Міжрегіональна академія управління персоналом (Рівне).

Держінспекція повністю анулювала ліцензії Західнодонбаського інституту економіки та управління (Павлоград Дніпропетровської області), Коледж Західнодонбаського інституту економіки та управління (Павлоград Дніпропетровської області), Скадовське відділення кримського факультету Східноукраїнського університету ім. Володимира Даля (Скадовськ Херсонської області), Коледж радіоелектроніки та управління (Донецьк), Університет "Східний світ" (Київ), структурний підрозділ "Київський педагогічний коледж східних мов" Київського університету "Східний світ" (Київ).

У Львівського інституту менеджменту анульовано ліцензію на підготовку бакалаврів "управління персоналом та економіки праці" і магістрів за фахом "маркетинг".

Київський славістичний університет позбавився ліцензії за напрямками підготовки "економіка підприємства", "фінанси і кредит", "менеджмент".

У Київського економічного інституту менеджменту анульовано ліцензію на підготовку молодших фахівців зі спеціальностей "фінанси і кредит", "комерційна діяльність", "ресторанне обслуговування".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...