App Store Google Play

Критика Азарова змусила Вілкула пожвавити будівництво доріг

06.07.2012 10:20
Введення в експлуатацію другої черги об'їзної дороги навколо Дніпропетровська дозволить вивести з правого берега щоденний потік транзитного транспорту обсягом понад 10 тисяч одиниць. Про це повідомив губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул під час виїзної наради щодо будівництва другої черги об'їзної дороги «Південний обхід міста Дніпропетровська».

У нараді також узяли участь заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Микола Сироватський, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, проектних та підрядних організацій.

Нагадаємо, що під час свого робочого візиту на Дніпропетровщину 21 червня 2012 року Прем'єр-міністр України Микола Азаров жорстоко розкритикував темпи будівництва об'їзної дороги навколо Дніпропетровська, назвавши поточний став справ «два екскаватори копаються у полі», а відставання від графіку оцінивши як мінімум у місяць. Тоді ж Азаров поставив завдання перед Державним агентством автомобільних доріг України та своїм підлеглим головою ОДА завершити будівництво другої черги окружної включно з дорожнім покриттям Південного мосту Дніпропетровська у вересні 2012 року. Тож кількість виїзних нарад Олександра Вілкула у найближчі місяці лише збільшиться.

Загальна протяжність другої черги об'їзної Дніпропетровська - 9,8 км, а саме: від автодороги Дніпропетровськ - Запоріжжя до м. Дніпропетровськ - 5,8 км; від межі м. Дніпропетровськ до вул. Мільмана - 1,2 км; покриття Південного мосту м. Дніпропетровськ з підходами (правобережна та лівобережна частини) - 2,8 км. Також, в рамках проекту передбачено виконання поточного ремонту радіальної дороги Дніпропетровськ - Новомиколаївка - 2,5 км.

Нова ділянка дороги включатиме 3 шляхопроводи, 3 гофротунелі (конструкції для проведення комунікацій під дорогою), 2 дворівневі транспортні розв'язки. Будуть перевлаштовані 4 нитки магістрального газопроводу, 2 повітряні лінії електропередач ПЛ 150 кВ та 4 повітряні лінії ПЛ 330 кВ.

Начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Микола Сироватський доповів губернатору, що роботи йдуть з суворим дотриманням графіку, а прем'єр-міністр Азаров просто не розбирається у будівництві. Наразі на об'єкті знято третину (63 тис кубометрів) верхнього шару ґрунту, влаштовано тимчасову  дорогу, розпочато влаштування земляного полотна, заготовлено 214 тонн щебеново-піскової суміші, перевлаштовано 3 з 9 водоводів, 6 з 23 кабелів зв'язку, завершується будівництво телефонної каналізації.

Будівництво Південного обходу дасть змогу створити напівкільце навколо м. Дніпропетровська, що дозволить збільшити пропускну спроможність доріг і вивести за межі міста значну частину транзитних транспортних потоків, а  також сприятиме підвищенню безпеки руху та покращенню екологічної ситуації.

Протяжність обходу - 62,6 км. (Орієнтовна вартість - 3 056,4 млн грн). Будівництво здійснюється 4-ма чергами.

Вартість І черги - 763,0 млн грн, побудована у 2011 році, протяжністю 18,0 км (поєднала між собою два транзитних потоки - Криворізький та Запорізький). У складі дороги: міст через р. Мокра Сура, 6 шляхопроводів, 3 транспортні розв'язки у двох рівнях.

З метою подальшої реалізації зазначеного проекту протягом 2012 - 2014 років заплановано здійснення будівництва другої, третьої та четвертої черг Південного обходу м. Дніпропетровська протяжністю 44,6 км, орієнтовною вартістю 2 293,4 млн грн.

Але на перспективних мапах будівництва зазначено ще одну ділянку - так званий Північний обхід. За 27 кілометрів дорожнього полотна в степу між Підгородним та Балівкою автодорівці мають намір отримати ще більше мільярда гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...