App Store Google Play

Янукович шукає собі заміну

05.07.2012 15:23

Cьогодні у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочалось оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів від Дніпропетровської області до Президентського кадрового резерву.

Оцінювання проводить спеціально створена експертна комісія, до складу якої увійшли керівники облдержадміністрації, управління державної служби Головдержслужби України в Дніпропетровській області та ДРІДУ НАДУ при Президентові України.

Бажання взяти участь у конкурсному доборі виявив 81 кандидат з числа державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та керівників провідних промислових підприємств Дніпропетровщини.

Як стверджує прес-служба ОДА, всі кандидати відповідають установленим чинним законодавством вимогам для вступу на державну службу, а також вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу, мають повну вищу освіту, відповідний стаж державної служби, досвід роботи на керівних посадах, мають бездоганні лідерські якості, досвід командної роботи, високі аналітичні здібності, у них є чітке розуміння мети участі у програмі Президентського кадрового резерву та бажання працювати у проектах державного сектору України.

Коротше кажучи - копії діючої владної верхівки, освічені і успішні дніпропетровці, які з готовністю йдуть на мізерно оплачувану роботу держслужбовця!

Результати відбору до Президентського кадрового резерву кандидати дізнаються впродовж двох діб після 18 липня, коли пройдуть додаткові випробування кандидати, які з поважних причин не пройшли їх у визначений час.

Після зарахування кандидатів до Президентського кадрового резерву щасливчиків будуть усіляко «розвивати»: підвищувати рівень професійної компетентності професійними програмами, спеціальними курсами, тематичними семінарами, тренінгами, що організовуються Національною академією державного управління при Президентові України тощо.

Упродовж п'яти років деражвним коштом «резервники» підвищуватимуть кваліфікацію у провідних вищих навчальних закладах України та за кордоном, проходитимуть стажування в державних органах, а також на державних підприємствах, в установах та організаціях, братимуть участь в конференціях, нарадах, семінарах, круглих столах, тренінгах, робочих групах з підготовки проектів програм, нормативно-правових актів тощо.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...