App Store Google Play

Вілкул заховався від захисників мови парканом і сотнею міліціонерів

05.07.2012 14:33

У Дніпропетровську близько 500 осіб взяли участь в акції протесту. Вони вимагали скасувати "мовний закон" і відставки президента Віктора Януковича.

Представники політичних сил і просто небайдужі городяни мали намір протестувати під будівлею облдержадміністрації, однак, як це стало вже звичним за керівництва ОДА Олександром Вілкулом, їх не пустили через несподівану "реконструкцію" клумб перед будівлею. Приїхала поливальна машина і п'ятеро комунальників. Однак комунальники просто сиділи і спілкувались, водія в машині також не було.

Через це пішохідну зону між обласною адміністрацією і обласною радою перегородили залізним парканом і кордоном міліціонерів - їх було хіба вдвічі менше, ніж протестувальників. Вони охороняли навіть дірки у паркані, через які можна було пролізти до ОДА і облради.

Мешканці міста були страшенно незадоволені перекриттям вулиці, бо їм довелось по спеці обходити цілий квартал. Своє обурення вони висловлювали міліціонерам, в тому числі і матюками. Пускали до владних будівель лише чиновників, які там працюють, однак лише тих, хто мав із собою перепустку. Якщо чиновник перепустки не мав, правоохоронці його розвертали.

Блокуючи прохід журналістів через площу, координатор заслону, який на пряме питання про своє прізвище різко втратив пам'ять, кілька разів повторив, що на площу перед будівлею ОДА нікому не можна, бо там "санітарна зона".

Схоже, від страху дніпропетровським можновладцям скоро знадобляться санітари. Адже якщо кількасот мирних мешканців й півсотні журналістів змушують Вілкула вдаватися до боягузливого стягуваня чи не всіх частин ППС під будівлю обласної адміністрації й не пускати на роботу своїх підлеглих пез перепусток, то що буде, коли справа дійде до дійсно серйозного протистояння? Не виключено, що Олександр Юрійович киватиме п'ятами аж поки "неочікувано знайдеться" в якості громадянина Кіпру чи Домініканської республіки?..

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...