App Store Google Play

До кінця року у Дніпрі пішоходи переїздитимуть проспект

04.07.2012 14:24

На проспекті імені газети Правда починають облаштовувати переходи. Нагадаємо, за планом цього річ мають реконструювати три підземних та побудувавти один надземний пішохідний перехід.

Старт другому етапу переворення проспекту Правди на магістраль безперервного руху європейського зразку дав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул, провівши виїзну нараду.

Отже, реконструйовано буде переходи в районі Юр`ївської розв'язки, вулиці Калинової та вулиці Байкальської, а новий надземний перехід закритого типу у вигляді скляного мосту з'явиться на перетині проспекту імені Газети «Правда» з проспектом Воронцова.

В ході реконструкції трьох підземних переходів буде повністю замінена їх гідроізоляція, електроосвітлення, сходи, відремонтовані стіни і підлоги, влаштовано пандуси для пересування інвалідів-візочників та пішоходів з дитячими колясками. На входах у підземні переходи будуть збудовані нові павільйони.

Надземний перехід буде виконаний з металоконструкцій та алюмінієвих комплектних плит, виготовлених виробниками Дніпропетровського регіону, а також високоякісного надміцного скла типу «триплекс». Щоби пішоходи не страждали від пекучого сонця, перехід облаштують алюмінієвими жалюзі.

Оскільки перехід буде закритого типу, потрапляння всередину споруди й у механізми ескалаторів атмосферних опадів буде неможливим. Для підйому та спуску пішоходів запроектовані по два ескалатори на кожному кінці мосту.

Для комфорту пересування пішоходів і зменшення вібрацій пішохідні доріжки у переході будуть викладені спеціальною м'якою гумою. На випадок профілактики й ремонту ескалаторів запроектовані металеві сходи шириною 1,5 м на кожному кінці мосту. Для проходу пішоходів в нічний час передбачене освітлення всередині пішохідного мосту.

Конструкція переходу передбачає необхідні умови для руху інвалідів, які пересуваються на візках. Також всередині переходу запроектовані службові приміщення для охорони і оператора обладнання.

Олександр Вілкул поставив завдання завершити реконструкцію трьох підземних переходів та будівництво надземного переходу до кінця 2012 року.

Кошторисна вартість реконструкції підземних переходів - понад 10 млн грн, які виділені з місцевого бюджету, а будівництва надземного переходу - 17,6 млн грн. На надземний перехід "скинулись" з двох бюджетів - державного (8,1 млн грн) та місцевого (9,5 млн грн).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...