App Store Google Play

Депутат-вбивця отримав заслужені 14 років

04.07.2012 11:49

Чотирнадцять років позбавлення волі такий остаточний вирок отримав депутат Софіївської райради Олександр Таран. Його визнали винним у вбивстві 27-річного мешканця села Подільське.

Судові слухання тривали майже два роки, спочатку вирок був суворим, але адвокати підозрюваного подали апеляцію і згодом районний суд призначив йому два роки умовно. Після цього до Апеляційного суду звернулись вже прокурори і напередодні він скасував вирок районного.

е сталось два роки тому. На сільському ставку відпочивали дві компанії. В одній був 27-річний Олександр Югай. В іншій - депутат районної ради Таран. Другові депутата не сподобалось, як Олександр припаркував машину. З цього і почалася сварка. Спочатку на селянина напали з кулаками. А коли він намагався втекти на автівці - наздогнали. Компанія депутата увірвалась до Олександра Югая на подвір'я. Селянин пригрозив їм рушницею.


Депутат стріляв із бойового автомата, який незаконно переробив з мисливської рушниці. Пострілом у живіт він убив Олександра Югая на місці. Районний суд Кривого Рогу визнав це вбивством із самозахисту і призначив покарання, яке шокувало усе село. Два роки умовно. Прокуратура одразу подала апеляцію. І от зараз, на новому процесі, справу перекваліфіковують. Вбивство визнають умисним.

Саме такого покарання вимагала для Тарана прокуратура - максимальний термін позбавлення волі за такий злочин 15 років. Не на камеру адвокат засудженого каже: вирок несправедливий, а суд - упереджений. На камеру говорити нічого не хоче.

Родичі загиблого  вирок вважають абсолютно виправданим.

Колишнього депутата узяли під варту прямо у залі суду. Якщо вважати, що він під час слухання справи у першій інстанції вже відсидів у СІЗО півтора роки, йому залишилось дванадцять з половиною. Якщо Верховний суд не вирішить інакше.

Подробиці

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...