App Store Google Play

ВР ухвалила скандальний закон - дніпропетровці вийдуть на протест

03.07.2012 17:05

Верховна Рада ухвалила у другому читанні "мовний" законопроект. За законопроект проголосували 248 депутатів.

Після голосування депутат від НУНС Лілія Григорович: "Вони зробили це з порушенням регламенту, розставили своїх мордоворотів, і ухвалили у другому читанні (законопроект про мови) в редакції першого читання".

Депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий на питання журналіста "Як це називається", відповів: "Голосуванням".

Відповідаючи на зауваження про те, що голосування відбулося з порушенням, регіонал сказав: "Ви мене ще будете вчити голосувати. Мене обирала Партія регіонів, а не ви".

Голосування відбулося у перші хвилини пленарного засідання. Перед цим депутати від Партії регіонів, які зазвичай беруть участь у силових протистояннях, зайняли місця в ложі уряду. Пізніше вони завадили депутатам від опозиції зірвати голосування.

Незважаючи на те, що опозиціонери вирвали мікрофони в президії Ради, він запустив голосування з місця Володимира Литвина.

 Як відомо, законопроект про мови, одним з авторів якого є Колесніченко, був прийнятий у першому читанні 5 червня.

2 липня Володимир Литвин заявив, що Рада не буде розглядати мовний законопроект на поточному тижні. Між тим, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключав розгляду мовного законопроекту цього тижня.

Можна сміливо прогнозувати, що безпардонна поведінка депутатів-регіоналів дасть поштовх потужні хвилі недоволення та протестів українців.

Так, у Дніпропетровську 5 липня о 10 ранку біля приміщення Дніпропетровської облдержадміністрації вже зберуться небайдужі з гаслом  "Єдина мова - єдина Україна". Повідомлення до Дніпропетровського міськвиконкому подало Всеукраїнське об'єднання ветеранів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...