App Store Google Play

Митники не дозволили перевезти психотропні препарати

03.07.2012 13:07

Під час проходження прикордонного та митного контролю поведінка одного з пасажирів рейсу «Тель-Авів - Дніпропетровськ» привернула увагу та викликала підозри у працівників митниці. Чоловік на запитання відповідав нечітко та повільно, поводився невпевнено та розгублено.

Оглянувши речі підозрілого громадянина, митники виявили приховані у поліетиленовому пакеті 150 пігулок. Згідно висновку експерта, знахідка містила наркотичний засіб, обіг якого обмежений - трамадол, а також психотропні речовини, обіг яких обмежений та потребує додаткових заходів контролю, а саме: діазепам, клоназепам, амітриптилін.

Порушник зізнався, що наркомісткі препарати він приймає постійно, придбав їх в аптеці на території Ізраїлю, про те, що на їх ввезення в Україну необхідний дозвіл - не знав. Митну декларацію на ввезення ліків в Україну не заповнював.

В другому випадку пасажирка рейсу «Відень-Дніпропетровськ» - громадянка України - обрала спрощену форму проходження митного контролю «зелений коридор».

Під час здійснення співробітником митниці контролю рентгенотелевізійним пристроєм Rapiscan було зафіксовано наявність у валізі та жіночій сумці блістерів із пігулками.

В результаті огляду речей, що належали жінці, було виявлено 431 пігулку різної форми та кольору. Препарати знаходились у місцях, що ускладнювало їх виявлення.

За висновками лабораторних досліджень, деякі з ввезених препаратів (оксикодон, лоразепам) містили наркотичні та психотропні речовини.

Громадянка, як і її попередній «колега», пояснила, що приймає вказані препарати для лікування, про правила переміщення таких препаратів через митний кордон не була обізнана.

В обох випадках Дніпропетровська митниця порушила кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.305 КК України стосовно осіб, які вчинили контрабанду наркотичних та психотропних речовин з приховуванням від митного контролю способом, що утрудняє їх виявлення.

Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років з конфіскацією наркотичних засобів, психотропних речовин, що були предметом контрабанди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...